Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? (Főleg hölgyek véleménye érdekelne. )

Figyelt kérdés
A kérdésem az hogy szerintetek mennyire működő módszer az hogy utcán sétáló lányokat hívok el fagyizni ismerkedés céljából. Azért gondolkodom ebben mert nem járok bulizni illetve hullarészeg, magáról már nem tudó nőkkel dugni nekem erre nincs szükségem. Ezek mellett alapból kívül esik a komfort zónámon ez és nem érzem jól magam ilyen helyeken. Nagy társaságba pedig nem járok csak az edzőterembe. Főleg hölgyek véleménye érdekelne hogy ti hogyan reagálnátok egy ilyen kérdésre. Nem szeretem a kamu szövegeket meg a szia cica van gazdád féle szánalmas próbálkozásokat. Az őszinteség híve vagyok ezért ha odamegyek valakihez csak elmondom hogy tetszik és hogy el szeretném hívni fagyizni hogy tudjunk beszélgetni mert szívesen megismerném.Az is érdekelne hogy alapvetően erről hogy fagyizni hívom el őket mi a véleményetek. Úgy vagyok vele hogy teljesen ismeretlen embert vacsorázni nem lehet elhívni,meginni valamit azért nem jó nehogy azt higgye hogy le akarom itatni vagy hasonlók mert ez abszolút távol áll tőlem,nem vagyok patkány. A fagyizás viszont minden szempontból tökéletesnek tűnik mert fagyizni mindenki szeret,nem kerül sok pénzbe ezért nem lesz vita abból hogy közösen fizessük, nem sok idő szóval ha nagyon nem megy gyorsan véget lehet vetni neki. Egyedüli bajom talán az hogy egy komolyabb nőnek ez lehet gyerekes. Összességében erről az egészről érdekelne a véleményetek,javaslatok hogy nektek mi tetszene jobban esetleg vagy bármi tanács. Egy kis infó még hozzá. Én 22 éves vagyok, alapvetően inkább sportos, nem feltétlen jóképű srác. Nem vagyok túl nyomulós abszolút el tudom fogadni az elutasítást nem járok senki nyakára, illetve alapvetően kedvesnek mondanám magam. A hölgyek akiket keresek azok 18 és 29 év közöttiek kb. Jó sokat írtam ha elolvastad köszönöm és ha válaszolsz azt is. Mint írtam főképp hölgyek válasza érdekelne de azért más is leírhatja a véleményét azt is köszönöm. Ha lehet a véleményed mellé írj még annyit hogy milyen nemű és hány éves vagy.

2019. máj. 22. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A koromból adódóan nekünk még az volt a természetes, ha leszólítottuk a nekünk tetsző hölgyeket az utcán, vagy bárhol. Nekem mondjuk az áruházi pénztáraknál való sorban állás volt a kedvenc vadászterületem. Az idők azonban változnak, s vele a szokások is. Ma egy komolyabb csaj hülyét kap, ha az utcán próbálnak megismerkedni vele. Pedig azok voltak ám az embert próbáló feladatok, nem az, hogy a facen ráírsz valakire. Ott valóban csak a férfias férfiak tudtak érvényesülni.
2019. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez a facebookos dolog nagyon nem jön be. De amúgy ezzel kapcsolatban mi a tapasztalatod?Működőképes dolog ismeretlen lányoknál? Mert ha ez kell nekik én irkálok facebookon ezen ne múljon. Csak nem tudom mennyire működőképes ez. Persze ha már ismerem a lányt akkor oké de ismeretlenre így irkálni nemtudom. Ezzel kapcsolatban is jöhetnek tippek ha van valakinek tapasztalata.
2019. máj. 23. 18:10
 13/14 anonim ***** válasza:
A facebookon sohasem próbáltam ismerkedni, de amikor divatba jött az internet, néhány társkereső oldalon jelen voltam, csak hogy azt is kipróbáljam. Arra jöttem rá, hogy a netes ismerkedés sikere elsősorban azon múlik, hogyan indítasz. A csajok százával kapják az ilyen szándékú leveleket, egy idő után tehát immunissá válnak velük szemben. Úgy kell indítani, hogy felrázd őket. Hogy meglepd, urambocsá' megdöbbentsd. Egyik nagy kedvencem volt, hogy megkérdeztem a csajt, hogy arra felétek lehet tyúkot lopni? Ilyenkor egy-két napig néma csend következett, és csak magukban rágták a kefét, hogy micsoda vadbarom próbálkozott be náluk. De aztán mindig győzött a kíváncsiság, vagy csak jót akartak mulatni egy kőbunkó hülyeségén, és válaszoltak. Amikor pedig megindult a párbeszéd, már nyert ügyem volt.
2019. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Élőben gondolom a tyúk lopós dolog nem nagyon működik.. XD
2019. máj. 24. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!