Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, helyén való, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, helyén való, hogy inkább lemondanám a randit, mert nincs diplomája a lánynak?

Figyelt kérdés

Lenne egy randim, de valahogy nincs hozzá kedvem a következők miatt. Mindig is nyitott voltam és elfogadó, sok olyan barátom és randipartnerem is volt, akiknek nem volt diplomájuk, sőt az egyik barátomnak még érettségije sem. Elfogadtam őket, sose éreztettem velük, hogy alacsonyabb a végzettségük. Mindig egyenrangúnak kezeltem őket, meghallgattam a véleményüket és elfogadtam, ha nekik jobb gondolataik voltak.

Viszont ők mindig kisebbségi érzéssel voltak irántam, inkább csak zavarta őket, hogy nekem van diplomám. Csöppet sem voltak elfogadóak velem, inkább próbáltak lenézni, lehúzni. Egy idő után már nagyon rosszul éreztem magam velük a primitívségük miatt és a sok butaság miatt, amit összehordtak.

Most viszont lenne egy randim, a lány szimpatikus, de "műkörmös". Nem tudom, kell-e ilyesmihez akár érettségi is, és nem akarok már megint belekeveredni butuska emberek társaságába. Lehet, megóvnám magam a felesleges körtúráktól, ha nem is törődnék olyanokkal, akiknek nincs felsőfokú végzettségük. Az elfogadásommal mindig magamat szivattam.

Nem tudom, mi tévő legyek? Nem akarok előítéletes lenni, de már annyiszor megjártam. :(

28/F



2019. máj. 24. 00:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

És nem tette szóvá az "egy ilyen lányokkal" mondatreszt se.


Hova fajul a világ

2019. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Maltodextrin válasza:
76%

Ez az egyik legautistább kérdés amit egy ember feltehet, de kajak.


Tessék itt a válasz: ne menj el vele randizni. Foszd meg magadat az ilyen lehetőségektől.


Egyébként egy csajról 5 perces beszélgetés után lejön, hogy ostoba-e. Ismerek egy fodrász csajt akinek pld nincs diplomája és olyan stílusa van, hogy megszólal. (Pozitív értelemben). Hobbiból olyan rajzokat készített meg tetováltatott magára, hogy na. Szereti a verseket, az irodalmat. A zenei izlese szeles skalan mozog. Egy szoval szines, es nem unalmas egyeniseg. Nem utolso sorban hihetetlen jo csaj.

De o csak egy pelda.


Szoval a kerdesed gaz, en mondom.

Egy progterv infos.

27f

2019. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerintem jogod van bármi miatt visszakozni. De én adnék egy esélyt, ha eddig szimpatikus volt a nő. Diplomésként mondom, hogy nem minden diploma nélküli ember egy komplexusokkal teli, buta csődtömeg, és nem minden diplomás ember intelligens és komplexusoktól mentes. Szerintem ha nem vagy hótt rossz emberismerő, meg van tapasztalatod az ilyesmiben, úgyis látszik első randin, hogy olyasmi típus-e, akitől tartasz, vagy nem.
2019. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
55%
többet keresek diploma nélkül, mint te, aranyapám :D kitörölheted a sajtpapíroddal. majd talál az a lány egy másik, értelmes fickót, mondd csak le. nem te kellesz neki.
2019. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!