Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora súlyfelesleg lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora súlyfelesleg lehet a nön, akivel jártok?

Figyelt kérdés

Egyaltalan ha lehet ...

Vagy csak sovany lehet ?



2019. máj. 24. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha én képes vagyok normális testalkaton tartani magam, akkor azt hiszem nem nagy elvárás, hogy a nő is figyeljen az étkezésre, és a mozgásra.



A testalkat kb az egyetlen fizikai tulajdonság, ami mindenkinek a saját kezében van, azzal nem tud mit kezdeni, hogy mekkora melle van, milyen magas, mennyire csinos az arca, dús a haja, stb. Azzal viszont igen, hogy egészséges testalkatú legyen.



Nem. Nem kell kockás has, vagy 40 kiló vasággyal, de nem, ne legyen rajta látványos felesleg sem.

2019. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

Erre a kérdésre így mindenféle választ kaphatsz, ha az egész világot nézzük. Te most a mai gyakorisok válaszából akarsz egy objektív szemléletet kapni?


Nem béna ez így?


Keress olyat, aki Téged fogad el, szeret és nem azt nézi mennyi kilóval lennél jobb neki.

2019. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Én a duci lányokat kedvelem. Nehéz megmondani, mekkora a maximum súlyfelesleg. Ha arányos, és nem zsák ruhákat hord, akkor nem hinném hogy lenne maximum.
2019. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha egy nön van 7-10 kiló felesleg ?
2019. máj. 24. 21:06
 5/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk 69 kiló helyett 75
2019. máj. 24. 21:06
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy te alapból feltételezed, hogy mindenkinek a sovány lányok jönnek be.


És mi a helyzet azokkal, akik kifejezetten az Ashley Graham féle nőket keresik?

2019. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Olyan nincs szerintem
2019. máj. 24. 21:08
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Istenem… még kislány vagy... amíg kisfiúkkal kezdesz, addig valóban azt hiheted, hogy 7-10 kiló plusz gond lehet...
2019. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell, hogy sovány legyen, de lehetőleg elefánt se legyen. Az arany középútba sok minden belefér. Az se mindegy, hogy hogy oszlik el a dolog.
2019. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
+10 kg de ez függ a testalkatatol meg hogy mire megy ra az + kilo!
2019. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!