Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora súlyfelesleg lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora súlyfelesleg lehet a nön, akivel jártok?

Figyelt kérdés

Egyaltalan ha lehet ...

Vagy csak sovany lehet ?



2019. máj. 24. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

"Olyan nincs szerintem"


De igen, van.

2019. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
Max 10 kg ami még úgy elviselhető...
2019. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%

Mi lenne ha ahelyett h tobb hasonlo kerdest irsz ki ide egy napon belul, elkezdenel tornazni ha zavar a sulyod?

Sokkal nagyobb tobol tudnal halaszni, ha felemelned a feneked.

2019. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az összes :). Amúgy viccet félretéve, én kedvelem a molett, kövér lányokat, akiken bőven van mit fogni. De van egy lélektani határ, olyan 150kg fölött, amikor már csak szétfolyt disznó, nincs semmi alakja, akkor már nekem is sok. Egy ilyen 90-100kg-s hölgy azonban még lehet szép.
2019. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Hülyeség a kérdés olyan értelemben, hogy ez mindenkinek máshol kezdődik, nem tudni, ki honnan nézi.
2019. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, menj ki az utcára és ne szemellenzővel nézd a világot. Rengeteg kövér embernek van párja.


Neked is leírom, de már nagyon unom:

A szépség mindenkinél más jelent. Ízlések és pofonok.

Van akinek a vékonyak, van akinek az átlagos, van akinek a sportos, van akinek a súlyfelesleggel rendelkezők tetszenek.


Hazánk a 4. legelhízottabb ország. Szerinted akkor az ország háromnegyede szingli, ha állításod szerint nincsenek párban az iyen Ashley Graham stílusú lányok?


Ha meg elégedetlen vagy magaddal, akkor Tegyél érte, hogy lefogyj. Ne önigazolást várj, hogy inkább nem fogysz le, majd elfogad mindenki olyannak amilyen most vagy.

Ha meg majd gyereket fogsz szülni, a jelenlegi mentalitásoddal már nem 10 kg plusz lesz rajtad, hanem a duplája, mert lusta leszel visszafogyni és mindig keresni fogod a kifogásokat.

2019. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100-150 kg
2019. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75 kiló az már rohadt nehéz! A 180 magas csajom is csak 63 kiló! Egy átlagos csaj kb 50 kiló!
2019. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Na utolso mar vartam ezt. Ilyen a vilagon nincs h bekategorizaljuk h a no csak 50 v 60kg alatt NO, pont az ilyen sggfejek miatt mondja mindenki h 60kg alatti a sulya, ha nem latod merlegre allva, sosem mondod meg h 70, sot nem is zavar.

178cm magas vagyok, 800kmes gyalogtura utan voltam 62kg csontsovany, szalkas, anyam elsirta magat amikor meglatott.

Atlagos testalkatu non 5-10kg folosleg a legtobb embernek fel sem tunik.

2019. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#19

Ugye te sem veszed komolyan, hogy neki van akármilyen csaja is, nemhogy 180 cm magas?....

2019. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!