Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora súlyfelesleg lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora súlyfelesleg lehet a nön, akivel jártok?

Figyelt kérdés

Egyaltalan ha lehet ...

Vagy csak sovany lehet ?



2019. máj. 24. 20:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 akar kamu a valasza akar nem, rengetegen gondolkodnak igy. Es mondom ezt ugy h vilageletemben vekony sportos voltam, de meg igy sem mentem gimi ota 60 ala. El tudom kepzelni h az ilyen beszologatos emberek miatt hany no szegyelli a sulyat, mennyien kinozzak magukat sokszor folosleges dietakkal.
2019. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21

Tisztában vagyok vele, és egyet is értek, mivel 54 kg-osan (ennyi volt a minimumom, amire le tudtam menni) minden csontom kint volt, pedig mindössze 165 cm magas vagyok.

Ehhez az ideális súly nekem 58-60 kg. Mások ennyin már szörnyülködnek, valóban, sokak szerint ehhez az ideális 48-50 kg lenne...

2019. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

@22: mindenkinek azt szokták tanácsolni azok, akik kicsit is értenek a dologhoz, hogy ne a kg-kat nézzék (vagy a bmi-hez hasonló 20 éve lejárt dolgokat), hanem a test zsír %-ot, de mivel azt nehéz házilag mérni, így a tükröt, meg a centiket.


Van akin 55 kilósan is pocak van, van aki 55 kilós an csont és bőr, és 60 kilósan formás, feszes teste van.


Sok nő ismerosim mondta pl, hogy edzeni kezdett, és nem csökkent vagy egyenesen nőtt a testsúlya. Mindenkinek mondtam, hogy vegyen elő centit a merleg helyett. Látszott, hogy csökken a comb, a fenék, a has körmérete, optikailag is formásabb a teste, a kilók nem változtak, csak a nagy térfogatú, de könnyű zsír helyét átvette a tömörebb izom.

2019. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!