Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavarja a pasit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a pasit, hogy nekem már van saját lakásom?

Figyelt kérdés

A férfi akivel randizok folyamatosan apró beszólásokat tesz arra, hogy nekem már van saját lakásom neki meg nincsen. Először azt hittem viccel, de most már egyre jobban úgy tűnik, hogy nem. Nekem nem tetszik, ha rajtam éli ki valaki a frusztrációját, hogy értessem ezt meg vele, vagy menthetetlen?


Még "ismerkedő" fázisban vagyunk, de nem akarok úgy belemenni a "hivatalos" kapcsolatba, ha úgy érzem ez nincs rendben köztünk, de vele nem lehet erről beszélni, mert csak elejtett beszólogatásai vannak. Őt frusztrálja tudom, hogy neki nincsen és szidja a "felment ingatlanárakat", a "csokot", meg mindent. -engem nem zavar, hogy neki nincsen, de zavar a passzív agresszió , ő ezt szerintem nem látja át.


Szerintetek menthető?


26/N , ő 28/F



2019. máj. 25. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj

Irigy kutya ez mer neki sose lesz

2019. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt rosszul választottál, szóval hagyd ezt a barmot! Másrészt legközelebb tényleg csak olyan ember tudjon rólad ilyen dolgokat, akivel tényleg bensőséges viszonyba kerültél és megbízol benne. Az ilyen cinikus hülyéket meg kerüld.
2019. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbsegi komlexusosokkal nem müködik csak ugy hogy beleöszülsz.


Az en parom joforman gazdag volt, de amikor engem atvettek jobb munkahelyre leüvöltött a gratulacio helyett(!)hogy biztos csak mert alulkértem azert valasztottak engem stb


Olyanokba is kepes volt belekötni (mivel utalta a sajat mellkasan azt a par szal szört es mindig kiszedte)hogy rajtam pihe szörzet van (ami minden nön alig latszik ugye)es belem akarta beszelni hogy en vagyok a yeti, csak mert önmagàval volt bajban.


Folyamatosan àsta alà az önbizalmam mindig maga alà sorolt engem (meg màsokat)csak mert neki voltak folyamatban kisebbsegi komplexusai.


Apro dolgokna tünnek de évek alatt azt veszed eszre hogy màr megkerdöjelezed sajat magad azaz valoban hàtrahuzo erö mindenkepp es nagyon nem épitö, de még csak nem is tàrsas kapcsolat ez hanem ö mint ego van benne csak.


Adj esèlyt jobbra, másra.


Nem tudom miert de a pozitiv energiaval szemben a negativ az erösebb.

Alapvetöen nem a gyenge jellemek epülnek fel hanem az erösebbek törnek meg miközben szarnyalhatnànak màr rég ha öket is erösitené vki

2019. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett a vége?
2019. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14.-es

Nem folytattam.

2019. aug. 30. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!