Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, kéne komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kéne komoly kapcsolatra olyan nő, aki a Momentumra szavaz?

Figyelt kérdés
Mellette magasról tesz a migránsokra, és semmit sem jelent számára az, hogy "fehér-keresztény Európa".
2019. máj. 26. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

:-)))))))))))


Idióta agymosott! Ne itt nyomd már a kormánypropagandát!

2019. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Mert szerinted Magyarország legnagyobb problémája a migránsok jelenleg, meg a bőrszín-vallás Európája? Fontosabb probléma ez szerinted, mint az irgalmatlan mértékű kivándorlás, az élhetetlen jövőkép a fiataloknak, a gyalázatos egészségügy vagy a közoktatás siralmas helyzete? Az ilyen NER meg hasonló dolgokat most már ide se keverem. Szerinted komolyan azok a migránsok a legfontosabb probléma, akik itt se akarnak maradni, hanem mennének tovább Svédországba meg Németországba?


Őszintén kérdezem, teljesen függetlenül attól, hogy ma a Momentumra X-eltem nőként.

2019. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Szamomra, ez nem jelentene gondot :D
2019. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

fehér is vagyok, keresztény is, még náci hős felmenőm is van

mégis a Momentumra szavaztam ;)

22 N

2019. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Én csak kerítést látok a határokon, migránst nem nagyon. Külföldön viszont pár év alatt szépen belaktak egy csomó helyet. Nem hiányzott, van elég gond így is, ahogy itt előttem is írták.


A politika eléggé taszít. Van egy túltolt kormánypropaganda, néhány identitás-zavaros párt, és egy sorra leszerepelt baloldal, akikben sokáig bízott sok ember, de mára képtelenek magukat eladni, mert még egy jó reklámkampányt sem tudnak csinálni... akkor hogyan bízzak bennük, hogy egy országot elkormányozzanak... Az, hogy a saját identitásuk egy anti-Orbán dolog legyen... ez marha kevés. Attól, hogy folyton kiabálják, hogy "gyilkosok", még automatikusan nem jó vezetők.


Momentum... hát nem tudom ők ezt hogy látják.. de inkább fehér-keresztény Európa legyen, mint mindenhol mecset, meg kötelező tömeges leborulás.

2019. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Én a kétfarkú kutyásokat kerülöm.Nekem csak egy van.Állandóan hátrányban érezném magam.
2019. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy érett gondolkodású embernek (lehet férfi is nő is) teljesen mindegy mire ikszelsz, nem amiatt leszel érdekes számára. (Kivéve persze ha nyomod azt propagandát amivel ő nem ért egyet)

Egy kapcsolatban nem lenne szabad ekkora jelentőséget tulajdonítani a politikának.

2019. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hol voltál eddig? :D

Szociálisan érzékeny centralista vagyok és osztom totálisan! Bár én egy másik pártra szavaztam akik elég erősen pozicionálnak a közép felé, de nem problem. :P

2019. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Momentumra soha!!!
2019. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cigányként csak a jobbikra szavazok, kövezetek meg.....
2019. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!