Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randizni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randizni valakivel, aki két napon belül 2x írja le ly-nal azt a szót, hogy "befejeztem"?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés,azért fura mert értelmesnek tűnt eddig,de nekem ez nagyon gáz,főleg,hogy az első után rá is kérdeztem,hogy ez így mi (kinek mi a vesszőparipája). Egyetemet végzett ember ráadásul,bár tudom,ez nem feltétlenül mérvadó. Most meg leszek kövezve,de akkor is érdekel a véleményetek. Kicsit elbizonytalanodtam,hogy mi van ha valójában sötét az illető? Nyilván egy vesszőhiba vagy elírás nem érdekelne engem sem.

2019. máj. 31. 19:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek egyetemi tanárt, aki egyenlőrét írt egyelőre helyett.

Ez nem olyan katasztrofális hiba. Sokkal rosszabbakat látok nap mint nap, mikor következetesen két szónak írja a sok szefós az ugyanolyan, ugyanaz, ugyanarra, stb szavakat. Lassan szótagolva írnak, annyira nincsenek tisztában a szavak helyesírásával.

2019. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem a hejesírása alaplyán kell megítélni az embert!
2019. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos én is érzékeny vagyok a pontos j és ly-ra. Ez az alapvető műveltséget mutatja és sokmindent le lehet szűrni belőle. Ha valaki nem tud helyesen írni, az egy nagyon komoly dolog, mert ott nem csak a helyesírásával van gond. Pontozzatok le, de igenis számít a helyesírás és én ennek alapján szelektálnék, tehát nuku randi!
2019. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
9%

Ha férfi írta 2-szer is így, akkor egyértelműen egy ostoba, fejlődésképtelen, lusta, mindenért a világot és másokat hibáztató emberről van szó. Felelősséget nem vállal, nem törődik magán kívül semmivel sem.

Ha csaj, akkor nem gáz

2019. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Férfi írta,bár szerintem ennek nincs jelentősége. :D
2019. máj. 31. 20:25
 16/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem. A jó helyesírás az egyik legpontosabb tükre a tanult embernek. Ilyet fáradtan sem ír, aki képzett, tanult, művelt.
2019. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnám ki vagy, azt mondanám kormos a véred :D
2019. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12%

Attól, hogy képzett, tanult művelt valaki, még mindig lehet remek erőszaktevő, gyilkos, alkoholista/drogos (azaz művész), pszichopata stb... javára válik.

32/f

2019. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg fognak kövezni, de én hagytam már abba netes ismerkedést ilyen miatt. Sajnos nekem ez (és nem csak a helyesírás, hanem en bloc az intellektus) nagyon fontos.
2019. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%

Vannak diszgráfiás emberek is. Sokuk nagy erőket fektet a helyesírás megtanulásába.

Én a hibák nagy részére nem vagyok érzèkeny, ha sietek, nem központozok én se. A befelyeztem egy picit fura. Ilyen hibát nem szokás véteni...

2019. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!