Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randizni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randizni valakivel, aki két napon belül 2x írja le ly-nal azt a szót, hogy "befejeztem"?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés,azért fura mert értelmesnek tűnt eddig,de nekem ez nagyon gáz,főleg,hogy az első után rá is kérdeztem,hogy ez így mi (kinek mi a vesszőparipája). Egyetemet végzett ember ráadásul,bár tudom,ez nem feltétlenül mérvadó. Most meg leszek kövezve,de akkor is érdekel a véleményetek. Kicsit elbizonytalanodtam,hogy mi van ha valójában sötét az illető? Nyilván egy vesszőhiba vagy elírás nem érdekelne engem sem.

2019. máj. 31. 19:30
1 2 3
 21/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%

Nahát... aki nem éppen a legjobb helyesíró, azt azonnal ignoráljátok, mert szerintetek az kizárólag egy szar ember lehet, viszont akinek tökéletes a helyesírása, az emberileg is biztos nagyon tökéletes. Ti kajak Kazinczyt (is) keresitek egy férfiban? Ti gyökerek!

Nekem meg például pont tőletek, a finnyás grammar naziktól van herótom, akik fanatikusan azt csekkolják, hogy mikor vét a másik egy-egy véletlen elgépelést, elírást. Egyébként meg tosznék elétek olyan, általam összeállított helyesírási tesztet, kedves grammar nazik, hogy mind elhasalnátok rajta. Kezdjük a tulajdonnevek, s azon belül a földrajzi nevek melléknévképzésével. Akit eddig teszteltem, elbukott. Mind. Csak ezen. Úgyhogy aki mímeli itt a nagy helyesírásügyi nagykövetet, meg beleköt tízből kilenc hozzászólóba, hogy az milyen butácska, meg javítgat, minősít, degradál, ignorál helyesírás alapján, az számomra csak egy kamu báb, akinek annyira siralmas, egyhangú a mindennapi élete, hogy unalmában túljátssza a szerepét, s muszáj valahogyan felkeltenie a környezete figyelmét, adott esetben itt, GYK-n.

Egy kevésbé tökéletesen helyesíró személlyel sokkal szívesebben eldumálgatok, akivel tartalmasak a beszélgetéseink, mint egy olyannal, aki karót nyelve, betegesen, azonnal ugrik bárminemű ortográfiai hibára.

2019. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyát írok egy autistának is lehet tökéletes a helyes írás de attól ő még nem zseni.
2019. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

" mi van ha valójában sötét az illető"


Ez nagyon valószínűsíthető.

Ez nem egy elgépelés volt.

2019. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nagyon jó. Lehet,hogy igen, lehet, hogy nem. Lehet, hogy attól függ, hogy amikor randira hív, aznap hogy keltem fel reggel, és aszerint mondanék neki igent, vagy nemet. Ha egyébként eddig aranyos, meg vannak saját, intelligens, jó gondolatai, akkor lehet jó. De ha amúgy pl buta lenne, vagy érzelmetlen , akkor nem. Meg amúgy pl meg lehet próbálni ráhangolódással, intuícioval is.
2019. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az a típus, aki minden apró hibán fennakad, de egy j-ly annyira máshol helyezkedik el a billentyűzeten gépelés közben is, hogy nem lehetsz olyan fáradt, hogy ezt téveszd, főleg a j-t ly-ra. Mellesleg az a tapasztalatom, hogy aki ilyenben téveszt, az jellemzően más súlyos hibát is vét írás közben, ami már zavaró. Apróbb hibákért nem szólok, nekem sem tökéletes a helyesírásom, és nem követtem le mindenben a legutóbbi változásokat, van, amit ugyanúgy írok, ahogyan nekem tanították, pedig már változtattak a szabályon, de vannak hibák, amik zavarnak, főleg, amióta elolvastam egy 1000x oldalas regényt szinte minden oldalon valamilyen helyesírási vagy nyelvhelyességi vagy fogalmazási hibával, és baromira nehéz volt átrágnom magam rajta emiatt.
2019. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Egyébként ami azt illeti, hogy ki mennyi "hibát vét":


[link]

2019. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
21, te így is szar ember lehetsz. Remélem, ez megnyugtat...
2019. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
#20 Ebben az országban minden ordenáré helyesírású ember "biztos diszgráfiás", ahogy minden obszcén módon elhízott "biztos pajzsmirigyproblémás".
2019. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozok olyan emberekkel, akik még legalább javarészt helyesen írni sem tudnak, vagy dupla számjegyű IQ szintre enged következtetni az írásképük.


Egyetlen "befelyeztem" után sem foglalkoznék ilyenekkel, ez kb. a 12 éves kislány kategória; a pár évvel ezelőtti "wagyok", meg "szíjja" szintje.


Egy ilyen után valahogy elmegy a kedvem attól, hogy megismerjem az illetőt, mert hasonló igényességet feltételezek tőle minden tekintetben, ideértve például a világnézetét, orientációit (illetve ezek hiányát), tájékozottságát, "véleményeit"...


Tulajdonképpen megkérdőjelezem az öntudatát (sentient/sentiency), és nem igazán tartom többre, mint egy két lábon járó, esetlegesen aranyos, okos, ügyes biorobotot, akinek az életcélja az, hogy jól érezze magát. Lényegében, mint egy aranyos kiskutya. Ha emberként gondolok rá, nem érződik "valódinak". Kivételt ez alól még nem találtam.


Persze ez nyilván egy radikális és sarkított példa, és más tulajdonságok is ide tartoznak, nem csak a helyesírás. Ellenben, ez annyira alap, mint hogy képes magát úgy-ahogy értelmesen kifejezni az ember.


2X/F

2019. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!