Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Foglalkoznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Foglalkoznátok olyan férfivel aki szereti húzni az udvarlást?

Figyelt kérdés
Eljátssza hogy nem érdekled holott a jelek leleplezik. Mindezt csak azért teszi mert így játékosabb.

2019. jún. 2. 07:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Azt fogják írni, hogy nem, de valójában igen. Minden nővel játszmázni kell. Ha folyamatosan egyértelműen kimutatod, hogy tetszik neked a nő, unalmassá válsz számára.
2019. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Én nőként azt tudom mondani, hogy az olyan pasit hagyom a fenébe. Felesleges időpocsékolás, és én se leszek fiatalabb ...no, meg úgyis tutira jön a következő...

Tapasztalat.


44/N

2019. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyszer eljátssza, hogy nem érdeklem, akkor tudomásul veszem és keresek mást. Játszadozzon az anyukájával.
2019. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Mint 3.
2019. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Hát felnőtt ember ne játszadozzon velem, az számomra nem férfi!

Ha félénk és fél lépni, akkor csak tudtára adom, hogy bátran oda jöhet hozzám beszélgetni.

2019. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

Tizenhat évesen meg tetszettek ezek a játszmázások, ma már én sem játszadozom és a másiktól is ugyanezt elvárom. A magam részéről én nyílt lapokkal játszom mindig, ha ez nem nyer pozitív fogadtatást, akkor szedem a cókmókom és tudomásul veszem. Ha ez a játszma része, akkor így járt.


Amúgy én eddig csak olyan pasit vettem észre, akin éreztem, hogy tetszem neki, olyan még sose tetszett meg, akin azt éreztem, hogy nem érdeklem. Ha ezt az üzenetet közvetíti, akkor valószínűleg nem foglalkoznék vele.

2019. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem. A nők szeretik húzni az "udvarlást".

Elvárják hogy a pasas tűzön vizen át 1000%-ot nyújtva, szenvedélyesen, csak rájuk figyelve stb. legyen a macsó hősszerelmes, miközben a nők meg üldögélnek az NLCafé fórumot olvasgatva, és azon agyalnak, hogy "jaj még csak három hónapja ismerem, ha most lefekszek vele, biztos ribinek fog nézni!"

2019. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Van egy fèrfi akivel elkezdtem barátkozni ugytűnt csak barátkozni akar kb 1 èv múlva egyik nap elkezdett bepróbálkozni de nem tudtam mire vèlni nem lett semmi (de majdnem lefeküdtünk csak majdnem) azóta is ugyanúgy vagyunk mint előtte csak mègtöbbet beszèlünk lassan 3 ève megy ez.

Fogalmam sincs mit is akar, èn az elejètől kezdve többet èrzek iránta de már kezdem feladni.

2019. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

#8 Ha az elejétől kezdve többet érzel iránta, akkor miért nem viszonoztad a próbálkozását? Vagy utána miért nem adtad tudtára, hogy tetszik neked?

Na ezért kell játszmázni a nőkkel, mert ők is ezt teszik.

2019. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
#8 ti hány évesek vagytok? Az illető vagy talonba rakott, vagy fatökű. De szerintem egy felnőtt férfi, ha téged akar, nem húzgálja. Így csessz el rá még több időt.
2019. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!