Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folyamatosan magamat okolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan magamat okolom, hogy így alakult. Van értelme? :/

Figyelt kérdés

Mielőtt randiztam ezzel a sráccal, előtte volt egy srác akivel sokáig húztam a szexet pedig nála aludtam 2x és nem történt semmi (gondolom azt hihette csk húzom az agyát) így beleunt majd szó nélkül lelépett.


Ezen elég nehezen tettem túl magam, mert előtte elég sokat randiztunk. Aztán jött egy másik srac, hasonló kaliberű mint az előző:D 1hónpapig írogatott egyébként rám de nem írtam vissza mert az előző miatt elég nagy falat építettem magam köré, aztán végül mégiscsak. Gondoltam ezt biztos azért hozta így a sors, hogy helyretegyem amit ott "elrontottam". A mostani sráccal is tök jól sikerült az első randi, aztán másodjára mondta h én válasszak mit akarok csinálni, mondtam neki a mozit, de mivel kiszámíthatatlan h meddig dolgozik a szakmájából adódóan, ezért mondtam neki h felőlem nézhetjük nála is. Azt még hozzáteszem, hogy elég sokszor felhoztam neki az előző srácot beszélgetés közbe, mert elég nehezen tudtam magam túltenni rajta. Ezt meg is jegyezte, hogy úgy látja nem tud az árnyékából kitörni.


Mondta, hogy hiányolta a "kritériumot" a felmenést illetően, de ne értsem félre örül neki. Ekkor elmondtam, hogy meguntam, hogy mivel sokáig húztam másoknál a dolgokat, eltűntek és ebbe beleuntam. Ő meg mondta, hogy nem fog megunni. szóval felmentünk hozzá, rendelt 2 üveg bort tök jót beszélgettünk, aztán bepróbálkozott és megkérdeztem tőle, hogy komolyat akar tőlem v kalandot. Azt mondta komolyat, hat mondom jó akkor ezzel várjunk még, erre gyorsan váltott, hogy akkor kalandot. Mondom én emg azt nem. De hát akkor már ittunk bőven, szóval egy két dolog történt. Harmadik találkozásnál mondta, hogy beakarja pótolni ami elmaradt én meg nem igazán akartam de ugyanazt láttam rajta mint az előzőnél, hogy most minek húzom ezt, megis kérdezte, úgyhogy nem akartam, hogy a történelem megismételje önmagát és lefeküdtünk. Másnap meg már nem keresett, akkor ráírtam h mizu..és mondta, hogy ő nagyon jól érzi velem magát, rég beszélgetett így el egy lánnyal, de nincs meg a tűz aminek meg kellene lennie és ezt csak most érezte ahogy így elkezdtünk egymáshoz közeledni.Kapcsolat helyett pedig összejárást ajánlott fel.


Miután nagy nehezen túltettem magam az előzőn, most jött ez a szituáció. Folyamatosan magamat okolom ennél a szitunál is, sőt itt jobban mint kellene, hogy ezt meg elsiettem. Vélemények?


2019. jún. 5. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feleslegesen okolod magad, egyszerűen kifogtál 2 olyan pasit, aki csak dugni akart.

Az első nem kapta meg záros határdőn belül, amit akart, azért lépett le (ha szeretett volna, ez nem lett volna akadály), a második palival való „kapcsolat” mondjuk elég szánalmas kategória. Az azért szemet szúrhatott volna, hogy azt mondta, hogy inkább kalandot akar, amint nem adtál neki puncit az első lehetséges alkalommal. De okolnod magad felesleges, majd tanulsz belőle legközelebb.

2019. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ígyis úgyis lelépett volna ezekszerint..
2019. jún. 5. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a második randinál te ajánlod fel, hogy felmész a srác lakására, az tényleg ajtóstul rohanás a házba. Nem adtál időt az érzelmek kialakulására, így ne csodálkozz, hogy csak a szex lehetőségét nyújtó tárgynak nézett, kielégítette magát rajtad, és ez ezután már szexre sem vagy érdekes neki. Hagyd békén, felejtsd el.


Ha ezután újabb srác jön az életedbe, és azt szeretnéd, hogy kötődést jelentő érzelmek alakuljanak ki közöttetek, akkor jó sok randin keresztül beszélgetni kell, közös élményeket kell szerezni, mielőtt bármi komoly megtörténik közöttetek. Menjetek el közösen kirándulni, strandra, koncertre, csatangolni a városban, vagy találjatok ki bármi olyat, ami mindkettőtöknek jólesik és közös élményt jelent. Olyanok legyetek egymással az elején, mint két jóbarát, akik élvezik egymás társaságát. Csak akkor lépjetek ennél tovább, ha nemcsak testi vonzalom, hanem szerelmes érzés is kialakul közöttetek, és mindkét részről. És akkor is egy darabig csak csók meg hasonlók. Lefeküdni egymással csak nagyon erős érzelmek kialakulása UTÁN, arra alapozottan jó, minimum három hónap vagy inkább fél év találkozgatást követően. Az ilyen testi érintkezés nem a végét jelenti majd a kapcsolatodnak, hanem inkább egy magasabb szintre lépést, és a már kialakult kötődést csak tovább erősíti. Legközelebb semmiképp ne próbálj három lépcsőt egyből ugorni, és ne is engedd ezt, hiába kérlelnek, mert éppen engedéssel teszed tönkre a komoly kapcsolat esélyét.

2019. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak két srác volt, és valószínűleg nem az utolsók akik ilyenek. Ne magad okold, semmi rosszat nem tettél.
2019. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én csak azért ajánlottam fel neki h nála legyünk mert szerettem volna vele újra találkozni, de estig dolgozik úgyhogy mondtam h felőlem lehetünk nála is. És mikor kezdeményezett én le is állítottam, csak hát megvezetett..
2019. jún. 5. 11:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem ő vezetett meg.

Te vagy ku...rvára bepánikolva, hogy elérd, ne csak szexet akarjanak, ezért ha úgy nem jött össze, másképp akarod.

Pedig az lenne a tök jó, ha kitartanál az elveid mellett, és nem feküdnél le senkivel pár alkalom után, nehogy elveszítsd.

Mert ezekért nem kár egyáltalán, és jönni fog olyan, akit érdekelsz komolyabban is.

Csak nem biztos, hogy azt az ilyen csávókkal fogod, akiknél érzed a vibrálást ruhában is, ami tulajdonképpen az, hogy érzed, hogy épp be van izgulva rád, talán áll is kicsit...

DE jó pár ilyen is tapasztalatnak végül is, majd pár szenvedés után rájössz max.

2019. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát de csak gondolj bele a helyzetembe. Előtte tartottam magam az elveimhez, egyikkel se feküdtem le..és eltűntek. Nála is akartam de azt mondta, hogy ő nem un meg, meg elvileg többet akar, ezek után 3. alkalomkor úgy voltam vele h akkor legyen..aztán jött az, hogy most kezdtünk közeledni egymáshoz most érezte h nincs meg a tűz. engem párkapcsolat téren szerintem ver a sors.


Fiú ismerőseim meg azt mondták h a 3. alkalommal nincsen semmi gond, szóval tényleg nt h én bsztam el vagy tényleg nincs meg a tűz részéről.

2019. jún. 5. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Belegondoltam.

Mit kellett volna mondania, hogy megdughasson?

Pont nagyon jó szűrő lenne az elved ilyenek kiszűrésére. Többet várnál, jobban megismernél valakit, hónapokig se lenne szex, nem rögtön úgy állnál hozzá, hanem barátkoznál kvázi...nem is csepegetetnél semmit még 3. előtt.

Van gond 3.-kal is, de gondolom vagy max 22 éves, hát most ez lesz egy ideig még.

Ha nem fekszel le, keres mást, aki igen, és azért hagy el, ha meg lefekszel, akkor meg azért, mert annyi mindent ki kell próbálnia. Meg te is, mert hát felnőtt vagy, miért ne, mi van abban, tudni kell, milyen a szex, bla bla...

Aztán talán megunod, hogy akárkinek ilyen bizonytalan valamikre odaadd magad, és tudod alkalmazni az elveidet.


Nyugi, pár év és vége tehát. Vagy most, ha kibírnád pasi meg szex nélkül.

2019. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Istenem, mit hittél, hogy mi lesz? :D Lakásra mész, ott dugás lesz. Tök mindegy, hogy az ember szája mit mond... Az egész a szexre megy ki, tök mindegy, hogy milyen körítés van, meg mennyit jópofiztok. Ha az kell hozzá, akkor eljátsszák. Hány évesek vagytok, bakker, hogy ez új?
2019. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az Igazi (aki tényleg téged szeret, nem csak ami a combjaid között van) majd várni fog rád addig, amíg nem állsz készen.


Mi is csak akkor feküdtünk le, amikor mindketten (nekem kellett több gondolkodási idő, én vagyok a nő :D) úgy éreztük, hogy készen állunk rá és akarjuk.


Ne dobd nekik oda magad kényszerből. Ha nem akarod, akkor nem akarod. Lépjen csak le, te jársz jobban, hogy nem olyan mellé kerülték aki számára a tested fontosabb a lelkednél, érzéseidnél.

2019. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!