Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder, randi és kocsik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, randi és kocsik. Szerinted mi lenne az eredménye e kis trollkodásnak?

Figyelt kérdés

Szóval most vettem meg (illetve csak rendeltem, még nem jött meg) életem első autóját, egy teljesen új Mercedest. Minden extrával fel lesz szerelve, ráadásul új széria, a magyar utakon még egyet sem láttam.

Arra gondoltam, hogy megviccelek lányt kicsit: Tinderre felteszek pár képet magamról a Mercedesben, de közben veszek pár százezerért egy Kispolszkit vagy hasonlót. Ha eljön a randi ideje, akkor az utóbbi autóval érkezem a helyszínre, és figyelem a lány reakciót.

A frusztrált feministákat kérem, hogy kerüljék a válaszadást, mindenki más véleményét szívesen olvasom. 👹👹👹


2019. jún. 10. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10: tudod, az a baj, hogy "az a csaj aki nem a pénzre megy, az nem fog a polskin problémázni" kapásból el fogja kerülni a kocsival pózoló kérdezőt, találkozni sem fog vele. Aztán csodálkozik a kérdező, hogy minden lány pénzéhes. Persze, hiszen csak azokat fogja ezzel elérni.
2019. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Randit kávézóba, cukrászdába, hasonló helyre szoktak megbeszélni. Nem a parkolóba. Olyant sem hallottam még, hogy a randi végén a lány elkíséri a parkolóba a fiút.

Első randin idegen autójába beülni, hát....


Szóval normális esetben ki sem derül, mivel jöttél.

2019. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jogod van barmit jatszani. Miert ne? En is imadok jatszani :D


Elvihetned kirandulni a hegyekbe: bkk-val menjetek.

Vagy menjetek el szemetet szedni.


Az anyagi helyzetedet sose tard fel idegenek elott.


N/35



N/35

2019. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11-es igen konklúziót nem lehet ebből levonni, de miért ne szívathatná a pénzéheseket?
2019. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14.: természetesen szivathatja, nekem ugyan nem árt vele, de a kérdező a kérdése alapján elég magányosnak tűnik, szerintem jobban örülne egy normális, kedves lánynak, minthogy ezzel menjen el hosszú ideje, illetve a pénz sem veti fel annyira, hogy ilyen marhaságra elköltsön százezreket, hiszen az autójára is sokat spórolt.
2019. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha téged a normális, intelligens lányok érdekelnének, akkor azon lennél, hogy ilyenekkel ismerkedj. De mivel a szabadidődet azzal akarod tölteni, hogy a pénzéhes lányokat szivasd, ezek szerint ők érdekelnek, velük foglalkozol, ők járnak a fejedben.


Engem nőként a normális férfiak érdekeltek, ezért ignoráltam azokat, akik csak dugni akartak. Eszembe sem jutott soha, hogy majd kihívóan felöltözök, csábítóan viselkedek, aztán majd figyelem a reakciójukat, ha nemet mondok a szexre, és röhögök rajtuk. Értelmes ember olyan dolgokkal foglalkozik, amik érdeklik, amik örömet szereznek nekik. Ha neked mások szivatása szerez örömet, hát hajrá, csináld. Legalább a normális lányok megmaradnak az értelmes férfiaknak.

2019. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sajnálkozó válaszokat. Eddig 5 komoly kapcsolatom volt, olyan ~15 lánnyal feküdtem le, és még a 20-as éveimben járok. Annyira talán nem vagyok magányos. 🤔 Természetesen az intelligens lányok érdeklenek, de nem is értem, hogy az intelligencia hogy függ (vagy nem függ) össze azzal, hogy valaki gold digger-e. 😂

Egy ilyen olcsóbb, pár százezres autó megvásárlása és átíratása nagyjából egy heti bevételem, így nem fog földhöz vágni.

2019. jún. 10. 22:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Hehh, átérzem a helyzeted koma :) Szivasd is őket, de indíts blogot. Én is adtam párnak pofára esést hasonlóan. Amelyik itt meg azt mondja, ő nem a pénzre megy, az hazudik, s lehet az lesz az első aki melléd ül :)
2019. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!