Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak mit gondoltok az olyan nőkről akinek ket harom munkahelye is van es így nagyon jól keres?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 19:02
 1/10 A kérdező kommentje:
tenyleg nagy penzhajhasz lehet az ilyen vagy baj az egyaltalan ha ilyen?
2019. jún. 11. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Két-három munkahelye?


Azt gondolnám, hogy komolytalan és csak alkalmi munkákat végez..

2019. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez sok dologtól függ.

Az nagyon vonzó ha sok dolog érdekli és foglalkozik különféle dolgokkal munkaként amikben jó. De ha csak a pénz miatt csinálja és utálja ezeket akkor felejtős az ilyen embereket gyűlölöm.

Meg ugye az is számít hogy mekkora részét veszik el az életének az nem jó ha valaki mindig dolgozik.

Ha mondjuk van egy állandó munkája ahova bejár meg csinál pár dolgot más cégnek otthonról vagy maszekol valamit napi egy két órát az oké szerintem.

Még mindig vonzóbb egy ilyen nő mint aki semmit nem akar elérni.

2019. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Hogy nincs arra neki ideje, hogy nőként gondoljak rá.

32/f

2019. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ezt mégis miből gondolnád? Nekem is ennyi van, egy egyetemi pozíció, egy részmunkadős hosszútávú tanácsadói szerződés, egy tanítós contract, és egy saját cég. Nyilván mindegyik komoly bevételt hoz, ezért én is minig azt mondom hogy kábé 3 munkahelyem van.


Egyébként ha nem megy a magánélet rovására, felőlem legyen ambiciózus és céltudatos.

2019. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nincs a nőhöz közöm, akkor nem sokat. ha lenne hozzá közöm akkor már nem lenne hozzá közöm. szerintem.
2019. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
furcsa hogy ilyen negatív velemennyel vagytok az ilyen holgyekrol. Konkretan akire gondolok ő ápolónőként dolgozik egyik helyen főállásban a masik helyen pedig negy órasban.
2019. jún. 11. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt jó, mert szorgalmas és nem kell eltartani! Viszont ha melette egy párt is akarna akkor a másik fél előbb utóbb magányos lenne, na meg zavarhatná az is ha jobban keres a férfinál.
2019. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés alapján azt mondom nem jó! Pasikat is de a nőket is tönkre teszi ha széthajtják magukat. Jobban öregszenek teszi lelki bajok. +egy kapcsolatra idő kell.

Szomszédom tűzoltó 24/48ban dolgozik. Melette fuvarozó vállalkozó annyit vállal ami belefér neki. Így már okésabb.

Nekem is ha úgy nézzük 3 munkahelyem van

Egy 8órás rendes munkahely. Melette 1 kis családi mezőgazdasági cégnél segítek be. Évi 20-30nap de az 25 órás:) néha. 3. Mnasz sportbíró vagyok annyi versenyre jelentkezem amennyire szeretnék 5 napnyi elfoglaltság kötelező.

2019. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt egy férfi szomszédom, 3 állása volt, és a családjával is tudott foglalkozni sokáig.

Számomra nem lenne gond egy ilyen nő, amiben tudnám (házkörüli munkákban) segíteném, rekreálódásban (pl.: talpmasszázs)

2019. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!