Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme keresni?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedek egy nővel. Jól megvoltunk de sok nézeteltérésünk is volt. Ő 3 évvel idősebb mint én, gyereke van, érthető is hogy máshogy lát dolgokat és nem fér bele neki néhány dolog az életvitelébe.

Tegnap beszéltünk, és úgymond pontot tettünk a végére, igazából én beszéltem ő pedig meghallgatott.

Nos, rengeteget dolgozok, és azért naponta, két naponta megiszok kb 3 4 sört, neki ez nem tetszett, mondtam neki hogy ez nekem szerintem jár mert sokat dolgozok, és nem vagyok magamtól fukar, és hogy amíg nem tőle kérek ne szóljon bele. Azt mondta rendben megértette, tegyek úgy.

Azt is mondtam neki hogy szeretem és hiányzik de ez engem eltaszít tőle. Mondtam neki is hogy nem tudom mit akarok vele kapcsolatban.

Azt mondta ezt is megérti, ő hagyni fogja leülepedni a dolgokat ha úgy látom keressem én, mert ő nem fog és meglátjuk mi lesz....

Hiányzik, főleg hogy azóta tényleg nem keresett, hihetetlen számomra hogy megtudja állni. Hisz eddig írt is vagy hívott. De most semmi.

Mi a véleményetek, keresni vagy hagyni?


2019. jún. 12. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért kellene keresnie, ha egyszer te inogtál meg? Csak tiszteletben tartja a döntésed. Ha hiányzik és nem akarod nélküle keresd te! Nem is értem...komolyan.
2019. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!