Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony lányok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok miért csak magas pasikkal hajlandóak összejönni? Ha elviszik az összes magas pasit, akkor a magas lányok meg jöjjenek össze az alacsony pasikkal?

Figyelt kérdés
Idegesítő,hogy 155 centi magas törpillák 180+-os pasikra hajtanak

2019. jún. 23. 16:54
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
10%
Értem. Attól még se neked, se a kérdezőnek nem lesz jobb és a véleménye se fog változni, hogy itt osztod. A komplexusokrol meg csak annyit, hogy én valóban tapasztaltam hátrányát elég sokszor, hogy magas vagyok nőként. Ez nem komplexus, hanem tény.
2019. jún. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Én csak kérdeztem. Végig olvastam az összes kommented és aki itt kiosztott bárkit is, az te voltál.
2019. jún. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál arra, kérdező, hogy mit tegyen egy alacsony lány akinél magas pasik próbálkoznak be többnyire, az egyik tetszik is neki.....és ne jöjjön vele össze, mert 180+ ? Hiába a kölcsönös vonzalom, ami ritka azért, hiszen az illető "túl magas" és mit fognak szólni a magas lányok? Agyrém, amit beszélsz.
2019. jún. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
#31 milyen hátrányát tapasztalod?
2019. jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Miért én vagyok a felszínes?Ti vagytok azok,akik csak magatoknál legalább 20 centivel magasabb pasikkal vagytok hajlandóak összejönni.Itt ti vagytok a felszínesek,nem én.Keresnétek inkább hozzátok illő partnert,akkor az alacsony srácok se itt sírnának állandóam,hogy nincs nőjük.Mondtam már ez a kérdés nem csak rólam szól,ém az alacsony pasikkal is szolidáris vagyok
2019. jún. 24. 13:07
 36/49 A kérdező kommentje:

#33

Itt nem arról van szó,hogy utasítson vissza egy magas pasit.Itt az van,hogy egy 160 centis lány elvárja,hogy egy pasi legalább 180 centi legyen,de sokszor még az sem elég neki,annál is magasabb kell.Hallottam már,hogy valakinek túl alacsony volt a 182 is

2019. jún. 24. 13:09
 37/49 anonim ***** válasza:
69%

"De nem értem miért akarjátok lenyúlni a magas pasikat.Miért nem elég egy 160 centis lánynak,ha egy pasi 170 cm?Minek kell legalább 180?"


Kérdező, ne haragudj, de te kissé együgyű vagy- a válaszaid alapján.

Sem én, sem az általam ismert alacsony lányok nem mászkálunk mérőszalaggal. Szerintem egyikőnk sem utasítana vissza egy alacsonyabb férfit, ha az minden szempontból megfelelő lenne. Nekem is volt alacsony párom, nem a magassága miatt lett vége a kapcsolatnak. Vele kellett volna maradnom, mert a magasságunk alapján passzoltunk?????

A férjem majdnem 30cm-rel magasabb, mint én. Nem én választottam, ő kezdeményezett és "hódított meg". Nem azért vagyok vele 15 éve, mert magas, hanem mert szeretem. Neki egyébként nem tetszenek a magas nők. Az előző barátnői is alacsonyak voltak. Másoknak meg a magas nők tetszenek.

Szerintem mindenki olyan párt válasszon, amilyen tetszik neki, nehogy már te akard megmondani, hogy ki mi alapján válasszon.

2019. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Hát, mert lehet hogy a 155 magas "törpillák" sokkal szebbek, mint te.

Honnan tudjuk, hogy nem-e azért nincs pasid, mert egy bányarém vagy?

2019. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

#35 valaszodban TE magad mutatsz rá a saját felszínességedre:


"Itt ti vagytok a felszínesek,nem én.Keresnétek inkább hozzátok illő partnert,akkor az alacsony srácok"

2019. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Persze,itt is 30 centivel magasabb pasival vannak,mégis én vagyok a felszínes

Mi bajotok van az alacsony pasikkal?

2019. jún. 25. 11:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!