Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony lányok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok miért csak magas pasikkal hajlandóak összejönni? Ha elviszik az összes magas pasit, akkor a magas lányok meg jöjjenek össze az alacsony pasikkal?

Figyelt kérdés
Idegesítő,hogy 155 centi magas törpillák 180+-os pasikra hajtanak

2019. jún. 23. 16:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
61%

Nem fogok elnézést kérni, amiért a 152 cm-mel 180 cm-es a párom. Volt alacsony párom is. Nem magasság alapján válogatok. Kisugárzás és belső tulajdonságok alapján választottam férjet magamnak. Mindegy volna, ha alacsonyabb lenne, vagy magasabb.

Szerintem relaxáljál egy kicsit. Felesleges dolgokon húzod fel magad.

2019. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%
74%os,nagyon örülök, hogy pasi vagy és ráadásul nem is alacsony! De nem neked írtam konkrétan.
2019. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy 74%os, téged a nők szednek fel? Csak mert ajánlottad a kérdezőnek, hogy szedjen fel magas pasit. Azért átlagban a férfiakat továbbra se lehet "felszedni", ha ők nem akarják. Nyilván az ingyenp.nat egy se utasítaná vissza, de ennyi.
2019. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
75%
Egyfelől nagyon sok magas pasi van oda a kis, filigrán lányokért. Másfelől általánosítás és hülyeség amit írsz. Én 162 centi vagyok, az exem 165 cm magas volt. Szerettem. Amúgy számomra az ideális magasság kb 170-175 cm. De ilyen magasságú pasik sosem érdeklődtek irántam. Vagy az alacsonyak vagy a nagyon magasak. A nő abból választ ami van. Sosem hajtanék tudatosan magas pasikra, párválasztásnál amúgy is van ezer másik szempont. Te vagy itt a felszínes szerintem amúgy. Ha egy pasinak nem te jössz be, ne mindegy neked, milyen magas a barátnője?
2019. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Bennem csak kérdések merültek fel:


Neked meg mi bajod van kérdező?! Mi az, hogy “mit akar egy törpilla egy magas pasitól”? Azért mert valaki alacsony, akkor már nem is lehet magas a párja? Vagy mindenki csak hasonló magasságú személlyel jöhet össze?


“Elviszik az összes magas pasit”

Amúgy ennyi erővel miért nem a magas pasikat hibáztatod, amiért alacsony lányokkal jönnek össze? Arra nem gondoltál, hogy a viselkedésed az, ami taszítja őket? A magasat, az átlagosat, az összeset? Te is magas pasit keresel ezekszerint, neked miért nem jó valaki olyan, akinek átlagos a magassága?


Amúgy meg, ahogy te sem jönnél össze alacsony pasival, úgy vannak magas férfiak, akik nem jönnének össze magas lányokkal. Bár normáliséknál nem ez a mérvadó.

2019. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
Hú de felhúztad magad a kérdésen, 82%os. Netán te is alacsony nő vagy? Alig kitalalhato.
2019. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam higy nem jönnék össze alacsony pasival,de ők se szeretik általában ha egy nő magasabb náluk
2019. jún. 23. 22:45
 28/49 A kérdező kommentje:
De nem értem miért akarjátok lenyúlni a magas pasikat.Miért nem elég egy 160 centis lánynak,ha egy pasi 170 cm?Minek kell legalább 180?
2019. jún. 23. 22:47
 29/49 anonim ***** válasza:
73% neked valami komplexusod van...
2019. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

#26. Ne menj jósnak :) és férfi sem vagyok.

Azon húztam fel magam, hogy úgy beszél a kérdező, mintha neki több joga lenne ahhoz, hogy magas barátja legyen, mint az alacsony lányoknak. És a stílus...”miért akarják lenyúlni”..mintha, a magasak csak a magasaké lehetnének, az alacsonyak meg csak az alacsonyaké..

nem szeretem, ha valaki lenéző, különösen a testi adottságokkal szemben. Sem azt, ha valaki ennyire felszínes.

2019. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!