Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony lányok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok miért csak magas pasikkal hajlandóak összejönni? Ha elviszik az összes magas pasit, akkor a magas lányok meg jöjjenek össze az alacsony pasikkal?

Figyelt kérdés
Idegesítő,hogy 155 centi magas törpillák 180+-os pasikra hajtanak

2019. jún. 23. 16:54
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem fordítod meg a kérdést?

Miért viszek el a magas pasik az alacsony lányokat?

2019. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te magadtól vagy ilyen sötét, vagy valaki segít neked ebben? Ha megismerkedem valakivel aki szimpatikus és kölcsönös a vonzalom, akkor összejövök vele és kész, rohadtul nem érdekel a magassága. Eddig én a következő magasságú pasikkal voltam együtt: 165, 184, 174. Ezek közül a 165 magasba voltam igazán szerelmes, ő volt a férjem is, pedig számomra az ideális magasság inkább a 174 volna. A 184-et túl magasnak találtam, mert nem szeretem kisgyereknek érzeni magam egy pasi mellett, viszont oda voltam érte, hát nem foglalkoztam vele. Te vagy jóformán az egyetlen, aki itt azon kattog, hogy neki milyen magas pasi KELL. Az emberek többsége nem ez alapján választ, az élet kínálja a lehetőséget. Ezen mit nem értesz meg????
2019. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

"Persze,itt is 30 centivel magasabb pasival vannak,mégis én vagyok a felszínes

Mi bajotok van az alacsony pasikkal?"


Kérdező, kicsit kínos volna még egyszer leírnom, ezért ajánlom figyelmedbe a #37-es válaszom értelmezését. Nincs bajunk az alacsony férfiakkal. Nem magasság alapján választunk. Nálam úgy alakult, hogy egy magas férfihoz mentem feleségül, mert vele volt meg az összhang. Ha alacsonyabb lenne, akkor is ő lenne a férjem. Ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni.

2019. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Mintha számítana bármit is a magasság, én 188cm vagyok mégse "vittek el" a csajok sehova.
2019. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Kérdező,

És neked mi bajod az alacsony pasikkal?

2019. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Nekem semmi.Ők nem szeretnek mert túl magas vagyok nekik
2019. jún. 27. 00:09
 47/49 A kérdező kommentje:

Amúgy meg tele van ez az oldal olyan válaszokkal hogy 180 cm-től kezdődik a férfi

Érdekes,itt se volt egyetlen válaszoló sem,aki hozzá hasonló magasságú pasival van,itt is minden válaszoló 20 centivel alacsonyabb a párjánál.


Amúgy meg ezt a kérdést egy alacsony pasi is kiírhatta volna.Akkor milyen válaszok érkeztek volna?Kiváncsi lenék rá

2019. jún. 27. 00:12
 48/49 anonim ***** válasza:
Hát pedig én leírtam, hogy volt 165 és 174 magas párom is. (most nincs párom) és én 162 vagyok. Hol látsz te itt 20 centit? Továbbá még mindig nem fogod fel, hogy azért, mert van olyan nő picike és imádja a magas pasikat, még koránt sem minden nő hajt a magas pasikra, engem pl 10 centinél több magasság különbség már kezd zavarni. De te csak az olyan válaszokról vagy hajlandó tudomást venni, ami téged igazol. Nem a magasságod miatt nincs pasid.
2019. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azzal jöjjön össze, akit szeret!
2019. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!