Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony lányok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok miért csak magas pasikkal hajlandóak összejönni? Ha elviszik az összes magas pasit, akkor a magas lányok meg jöjjenek össze az alacsony pasikkal?

Figyelt kérdés
Idegesítő,hogy 155 centi magas törpillák 180+-os pasikra hajtanak

2019. jún. 23. 16:54
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk az könnyen beszél, akit még sosem hajtottak el a magassága miatt. Aki már többször megkapta, hogy jófej meg arcra se csúnya, csak ne lenne ekkora marha magas, az nyilván nem túl boldog ettől. Aztán hogy ebből mit kombinál, az más kérdés.
2019. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
És az alacsony lányoknak miért nem jók az alacsony pasik?AKkor az alacsony pasik kivel jöjjenek össze?Itt nem csak én vagyok a lényeg.
2019. jún. 23. 18:20
 13/49 anonim ***** válasza:
74%
De basszus, törődj már a magad dolgával. Most egy tök felesleges dolgon húzod fel magad idegileg, amit befolyásolni se tudsz, meg tényleg semmi közöd az egészhez. Az alacsony pasik majd megoldják, nem a te dolgod az ő bajukkal foglalkozni. Tök feleslegesen kattogsz a témán.
2019. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
24%
És ti mit aggódtok a kérdezőn? Nem fogja elszedni a magas pasitokat meg eltiltani se fog tőle. Egyszerűen el van keseredve, ennyi.
2019. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
65%
Én pont hogy pasi vagyok, tehát ha akarná se tudná elszedni :D
2019. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
48%
Ja és még alacsony se vagyok. :)
2019. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
63%
Ebben kb annyi a logika, hogy rövid hajú pasiknak rövid hajú lányt, hosszú hajú pasinak meg hosszú hajú lányt. Vagy 25 évesnek csak 25 évest. 60 kilósnak csak 60 kilósat.
2019. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
77%
Miért tartod felszínesnek azt, hogy az alacsony lányok magas pasikkal vannak, HA neked nem jó nálad alacsonyabb férfi?? Te akkor nem vafy felszínes??
2019. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ezek az alacsony lányok legalább nem így állnak hozzá, mint te, hogy elvárják, hogy a pasi "HAJLANDÓ" legyen összejönni velük.



Te nem hallod magad, hogy ez hogy hangzikxD? Mintha valami parancsot adtál volna ki, amiről elvárod, hogy a pasik hajlandóak legyenek végrehajtani. Már bocs, de ki kell ábrándítsalak, a kapcsolatok nem így működnek, ez nem valami jogi kérdés, ahol bárki is törvényt szabna.

2019. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem is vannak ilyen-olyan preferenciáim, ami tetszik egy férfiban, de ha találkozok egy férfival, akiben meg van, viszont valamiért nem vagyok az esete, nincs oda értem, valamilyen okból nem működik köztünk a kapcs, akkor nincs jogom bármit is elvárni, nem tudom kierőszakolni, hogy velem akarjon lenni.


Az egyetlen, amit tehetek, hogy megpróbálok magamhoz hódítani valakit, talán sikerrel. Annak nem igen van értelme, hogy csak a markomat tartom és elvárom, hogy valaki a párom legyen, mert azt hiszem, hogy "engem megillet".


Talán ismerkedned kéne sokat, mert nem biztos, hogy néhány magas pasi aki az ismeretségi körödben van, annak épp te bejössz. De ha eleget ismerkedsz, akkor talán kerülhet valaki, aki a te elvárásaidnak is megfelel.

2019. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!