Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyha szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyha szimpatikus lenne nektek valaki, és kiderülne róla, hogy még nem volt barátnője, lenne bennetek előítélet és ijesztő lenne vagy inkább semlegesen állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Mondjuk aki eddig az igazit kereste és nem akart még senkivel se összefeküdni, csak nem volt szerencséje és állandóan egy oldalú vonzalmakban ütközött ez a "nem tetszem azoknak, akik nekem tetszenének, de akiknek tetszenék ők nem tetszenek" dilemma volt jó sokáig.
2019. júl. 16. 15:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2019. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ hány éves.

Ha max 24 akkor nem probléma,de ha több akkor inkább ijesztő,mert azt jelenti valami defekt van ha nem kellett senkinek.

Kivéve ha vallásos és várni akar házasságig.

2019. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért több oka is lehet annak, hogy valakinek nem volt kapcsolata. Valaki pl huszon-harmincx éves koráig, házasságig nem is csókolózik vallási okokból. Van, aki csak egyszerűen mással van elfoglalva, dolgozik, tanul, annyira elmélyül valamiben, hogy egyszerűen nem hiányzik neki egy kapcsolat, mert jól elvan egyedül vagy a haverokkal. Van, aki nagyon szerelmes volt valakibe viszonzatlanul és évekig tartott túltennie magát a dolgon. Van, aki éveken át beteg volt, műtétei voltak, kezelésekre járt és nem pont a csajozásra fordította a maradék energiáit, ameddig meg nem gyógyult. Van, akit annyira megviselt, hogy bántalmazták gyerekként, hogy évekig, esetleg évtizedekig tartott, ameddig egészséges lelkű embert faragott magából. Van, aki az idős szüleit, nagyszüleit gondozta évekig és egyszerűen nem ért rá egy kapcsolatra. Van, aki a nyomorból akart kitörni és fiatalként erején felül tanult, dolgozott, hogy megteremtse magának azt az életet, amit elképzelt. Ezek közül engem egyik sem zavarna különösebben, ha az illető tetszik és lelkileg egészséges. Egyedül az lenne kizáró ok, ha mondjuk 16 éves kora óta próbálkozott volna folyamatosan lányoknál, nőknél, de egytől egyig elutasították volna, mert ebben az esetben egyértelműen valami gond van vele és ezt nem képes/hajlandó felismerni, változtatni rajta.
2019. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem zavarna, ha őt sem zavarná, hogy nekem se volt kapcsolatom.

Az utolsó olyan jót írt, az én okaim pl benne vannak.

2019. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha velem egykorú vagy idősebb férfiról van szó, akkor megijednék és biztos csökkenne a lelkesedésem, volt már erre példa. Akinek 30-hoz közel nem volt még egy rövid kapcsolata sem, ott felvetődik pár kérdés, pl. ennyire nem tud-e alkalmazkodni, mi az oka, hogy nem kellett senkinek, ha meg igen, akkor ő túl válogatós, problémázós?

27n

2019. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pozitívum.

26N

2019. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok még harminc éves, de közelítek a felé. Nálam az a helyzet, hogy korán elvesztettem a szüleimet, megtapasztaltam mi a trauma, szar volt az iskola ahova jártam, nem kaptam elég szeretetet, támogatást, emiatt mind a tanulás mind a beilleszkedés nehezemre esett és későn érő típus is voltam, később kezdtek csak el érdekelni a lányok. Mostanában azt tapasztalom, hogy nem azoknak kellek akik nekem tetszenének, nem is olyan rég szeretet volna velem találkozni egy lány, de semmenyire nem volt az esetem se kinézetre se személyiségre, ezért úgy gondoltam jobb lenne, tovább lépnünk. Nem olyan rég ráírtam egy lányra badoon elolvasta, de nem válaszolt, és nem egy fullosnak mondott nőre írtam rá, ráadásul kicsit testes is, ami nem baj, mert vonzónak tartom azokat, akiken van fogni való, elég szimpatikus volt a képei alapján, szomorú vagyok, hogy nem akar olyan vonzalom összejönni, ami kölcsönös lenne, nem érzem azt, hogy emiatt defektes lennék és nem szeretem az ilyen előítéleteket sem, személy szerint szankciókkal is sújtanám ezeket, de ebbe most nem mennék bele, most nem politizálnék. Nem tudok mást csinálni próbálom megtalálni a páromat. Azon vagyok, hogy inkább élőben ismerkedjek és a barátaimmal több időt töltsek el, mivel nincsenek jó tapasztalataim a netes ismerkedésekkel, már ritkábban is szoktam ott ismerkedni és csak azokra írok rá, akik nagyon megfogtak valamiért.


A szeretet nagyon is sokat számít, aki szerint a párkapcsolatnak csak az 5%-át fedi le az nem tud szeretni és csak a problémákkal, előítéletekkel van elfoglalva. A pozitív és a szeretetteljes hozzáállás rengeteget tud segíteni a közös kapcsolatban és teljesen felesleges a problémákkal foglalkozni. A barátok miért barátok? Azért, mert szeretik egymást társáságát nem a problémák generálásával vannak elfoglalva, hanem azzal, hogy jól érezzék magukat és szeretetteljes légkörben legyenek egymással, úgy gondolom, hogy nagy hiba a párkapcsolatot szétválasztani a barátságtól, mert ezek idegenítik el a kapcsolatokat és a problémák mögött mindig is az elidegenedés áll. Ezért vagyok szomorú, hogy vannak akik lekezelően állnak hozzám, mert nem volt még szerencsém, nem így terveztem a huszas éveimet, én csak szeretnék boldog lenni valaki mellett és szeretni. Azért is úgy gondolom, hogy nem a problémák keresésével kell foglalkozni, mert elhiszem, hogy vannak akik rossz dolgokat tapasztaltak, de az nem segít, hogyha a másikban is a potenciális rosszat látják. Valahol olvastam azt, hogy az emberi természet is lehetne jó és szeretteljes, ha nem az önzőséget,versengést és nyerészkedést látnák alapnak, hanem inkább az együttműködést, szolidaritást és az empátiát, e szellemiségben élnék párkapcsolatban és vállalnák egyszer gyereket.

2019. júl. 17. 15:54
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, nekem sem volt még barátom pont emiatt.

18/l

2019. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!