Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A harmadik randinál tartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik randinál tartunk de még mindig nem kezdeményezi a testi kontaktust, legyek nő létemre akkor én rámenősebb a negyediken?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy tetszem neki, de visszafogottabb, csendesebb férfiról van szó. Nyilván rárontani sem akarok.
2019. júl. 18. 07:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%

A testi kontaktus alatt mit értesz?Azért csak megcsókolt már gondolom, Hozzád bújt, átölelt.


Ha ezt megtette ne szorgalmazd a továbbiakat, szerintem nem akarja,hogy rámenősnek gondold, fokozatosan akarja kialakítani köztetek az intim kapcsolatot.


Ha viszont nem csókol, nem ölel, akkor azt akár Te is kezdeményezheted, de ennél többet ne, hagyd meg Neki.

2019. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%
Én örülnék, ha egy kvázi idegen pasi, akivel ismerkedek, nem akarna rögtön leteperni.
2019. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Minek ismerkedsz egy ilyen nyomorékkal?! Már az első randin faképnél kellett volna hagynod!
2019. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Húbasszus, miért nincs több ilyen pasi??
2019. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%
A #2-es válaszolónak nagyon igaza van.
2019. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%

A kéréds,hogy mit értesz ez alatt pontosan? A szexre ,pettingre gondolsz? Vagy a csók,ölelés,puszira?

Mert nagyon nem mindegy melyik!!!

Ha a szexre célzol akkor én sem értelek téged ez miért is probléma?? Szerintem alap dolog,hogy ennyi idő után még nincs semmi ilyesmi...örülj neki,hogy nem akar leteperni.

Ha a csókra gondolsz akkor én megértelek. Az tényleg aggodalomra ad okot,szerintem.Nekem most volt első randim,nagyon jól kijöttünk és már most úgy vagyok vele remélem 2. randin a számra ad puszit,vagy legelább megérinti az arcom,kezem.

Engem,ha 3. randin se puszilna szájon,vagy csókolna akkor tuti azt gondolnám nincs meg a kémia,nem tetszek neki stb.

Ha 4. randin sem teszi meg akkor nagyon is nagy gáz van :D

2019. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

#14

Vagy egyszerűen úgy gondolja, hogy nem kéne egymás szájába mászni 4 találkozó után, amikor még alig ismeritek egymást.

2019. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Arra nem gondoltál, hogy azért nem lép mert neked adja meg a lehetőséget a kezdeményezésre, hogy később ne gondold azt, hogy nyomulós és erőszakos?
2019. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%
"nő létemre"
2019. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%

Én beszélgetnék vele arról, hogy mit akar.

Tök egyszerű.

Nem értem miért kell ennyit várni. Simán meg lehet kérdezni mindent.

2019. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!