Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A harmadik randinál tartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik randinál tartunk de még mindig nem kezdeményezi a testi kontaktust, legyek nő létemre akkor én rámenősebb a negyediken?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy tetszem neki, de visszafogottabb, csendesebb férfiról van szó. Nyilván rárontani sem akarok.
2019. júl. 18. 07:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
18%

Lenni sok értetlen. Testi kontaktus nem lenni, jelenteni nem érinteni meg másik testi szempont. Remélem érteni.


#2 egyből csúnya gondolni, nők lenni belsőleg szép, sajnálni te arra kelleni férfiaknak.

2019. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából már február vége óta ismerem, és beszélgettünk rendszeresen neten keresztül, majd nemrég találkoztunk.De nem, nem leteperést várok.


Testi kontaktus alatt bármiféle apró érintésre gondolok. Semmit nem kezdeményezett eddig, pusziról, csókról ne is beszéljünk.

2019. júl. 18. 11:22
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

Én ennek a sok idióta után örülnék.

Esetleg megérinteném tényleg olykor, és ha abból se veszi a lapot vagy nyer bátorságot x idővel sem, akkor megunnám. most volt egy ilyen.

De mondjuk az randit se vetet fel, oylan helyzetben se vagyunk, vannak gátló tényezők. (nem foglalt senki)

Te is írod, hogy visszafogottabb, bátorítsd ahogy írtam, de ne ess neki

2019. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves? Ő is randinak vette amúgy, amit csináltok? Csak kérdezem, még a végén kiderül, hogy "haverkodik". :D
2019. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%
Hány évesek vagytok? Próbálj meg te közeledni, és akkor kiderül minden.
2019. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Lett valami azóta?
2019. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mar vege is lett azota:D
2020. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!