Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért természetes a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért természetes a lány ismerőseimnek, hogy a Tindert javasolják, ha megtudják, mióta nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Bármelyik lány ismerősömmel beszélek a kapcsolatokról, és arról, hogy nincs barátnőm már jó ideje, az összes azt mondja, hogy menjek fel Tinderre, mert az tök jó... Amikor mondom, hogy próbáltam, és kereken 0 randit sikerült összehoznom, de match is alig akadt, akkor meg csak néznek, hogy de fura.


Ennyire nincsen reális képük, hogy hogyan néz ki az ismerkedés férfioldalról? Lány ismerősök alatt itt barátokat, volt barátnőket kell érteni (már akikkel még beszélek)


2019. júl. 18. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert olyannak ismernek téged, mint aki élōben nem ismerkedik? Ha meg netes ismerkedés jön szóba, akkor inkább a direkt ismerkedésre szánt appok, mintsem facebook s egyéb közösségi oldalakon zaklatni valakit, akirōl azt sem tudod, hogy szándékozik-e ismerkedni.
2019. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Mert nekik természetes, hogy ott bármikor találnak bármire pasit 1 nap alatt.


"Ennyire nincsen reális képük, hogy hogyan néz ki az ismerkedés férfioldalról?"

Ennyire. De megnézheted itt is a női válaszokat. Többségük minden férfiproblémára és nehézségre azt mondja, hogy rinya és ugyanolyan szintű nehézségnek találják, hogyha valaki 100 jelentkezőből válogat és ha valaki nullából.

A legtöbb nő nincs rászorulva arra, hogy sikertelen férfiakkal foglalkozzon és nem is érdekli őket a dolog.

2019. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek tisztában vele / nem akarják elfogadni, hogy ott a legtöbben csak kalandot keresnek.
2019. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Online nem lehet ismerkedni. Felesleges időpazarlás.

A tinderen emberszámba sem vesznek, csak egy játék leszel.

2019. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
#2 Mivel a nōk nem úgy állnak hozzá, hogy “mindegy csak f@z legyen”, így nem találnak valakit egy nap alatt.. persze ezt nem érthetik meg az olyan pasik, akik “mindegy csak p*nci legyen” alapon mindenkinél nyomulnak...
2019. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

#5: Gyönyörűen prezentáltad, hogy mennyire nem érdekel a téma és mennyire előítéletes vagy, szóval hoztad is azt az átlagot, amiről írtam.

Nagyon szépen hangzik, hogy a nőknek nem elég, hogy csak fsz legyen, de valamiért a tinderen lógó legtöbb nő ismerősöm kb. pár havonta sír, hogy akivel összejött tinderen, csak megdugta és eldobta. Szóval a többségnél ugyanúgy játszik ez és valóban nem elég, hogy csak fsz legyen, hanem jó fsz legyen.

És nem, a srácok közül sem mindenki nyomul minden csajra, csak hogy pncu legyen.

És én ezt nem érthetem? Miért ne érthetném? Tegnap már volt egy téma, amiben ment a leírt véleményem ellen a szöveg, aztán a kérdező is leírta, hogy igazam volt a helyzetről. Itt minden nap ezt kell előadni azokkal szemben, akik 5 percet nem beszélgetnek a kérdésekben szereplő emberekhez hasonlókkal, csak idevágják a saját sértettségüket és világképüket?

2019. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

#6 Lehet, hogy túlzás, hogy minden nōre nyomulnak, elismerem. Én pusztán arra írtam magyarázatot, hogy miért van az, hogy “száz jelentkezōbōl válogathatnak”.. valahogy te is prezentáltad a megszokott uncsi GyK-on férfi rinyát, hogy “bezzeg a nōknek jobb”..

Én mai napig nem értem, hogy miért lenne jobb valakinek attól, hogy sokan hajtanak rá, ennek meg jelentōs része kiéhezett szingli, aki bárkire nyomul és nem tudja mit akar.

2019. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mivel a nōk nem úgy állnak hozzá, hogy “mindegy csak f@z legyen”, így nem találnak valakit egy nap alatt.."


Azok főleg nem, akik nem is keresnek :)

2019. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Mert azt látják rajtad hogy itt az ideje egy kis kamatyolásnak 😊.
2019. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7: Hagyjuk már ezt a szintet. Ha valaki nem írja azt, hogy a nőknek mindenben és mindig, minden nehezebb, akkor az egyből gyk-s férfi rinya és hasonlók? Szerinted, ezek után néhányotok válasza mennyire komolyan vehető ezekről a témákról? Mindenre odavágtok páran valami ilyet, aztán ennyi. Semmi logika, összefüggések, csak a sértett önérzetetek.


"Én mai napig nem értem, hogy miért lenne jobb valakinek attól, hogy sokan hajtanak rá, ennek meg jelentōs része kiéhezett szingli, aki bárkire nyomul és nem tudja mit akar."

Ez külön a kedvencem... Ha egy férfi válogat, akkor menjen már a csába, hogy ő mekkora igényekkel rendelkezik és a válogatóssága miatt nem talál senkit. Ha nem válogat annyira, akkor meg hú, neki bárki jó. Most akkor mi?

Szimplán a férfiak egy részének nincsenek eget verő igényei. Ennyi. Ettől ők nem feltétlenül kiéhezett szinglik, csak szimplán nem olyan szinten vannak, hogy majd jön a szőke hercegnő fehér ferrarin.

Én pl. elég válogatós vagyok. Ha tudnád, hogy ezért általában mit kapok néhány nőtől...

2019. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!