Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok régimódi, kettyós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok régimódi, kettyós, idióta, vagy ez tényleg normális dolog ma már?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, par hete együtt.

Nem rég lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak, így nincs kizárva hogy én maradtam le a modern kor fejleményeiről.

Tegnap mondta az új hölgy, vigyem el egy romantikus helyre. Rendben, így lett, jó kis vízpart, gyönyörű sétáló utca végig mellette, itt-ott éttermek, vacsiztunk egyet, majd lementünk sétálni, beszélgetni. Nekem ez a hely az, ahol senki nem talál meg, ahol tudok egy kicsit leülni, és gondolkodni egy magam, ide soha senkit nem hoztam magammal, szóval nekem sokat jelent.

Tényleg egy ilyen helyen kell arról beszélni, hogy a kollégájának a mittudomén kijével ő kevert, és én nem-e ismerem. WTF. Egy pillanatra elhűltem. Majd olyan ordítás kapott el, hogy megszólalni se mert. Komolyan ez normális, hogy ezt nekem meseli? Ez rám tartozik egyébként helytől függetlenül? Nem akarom elhinni ezt.


2019. júl. 19. 13:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Ő rossz témát válaszott, te pedig erősen túlreagáltad.

Ezután én inkább egyedül mennék haza egy ismeretlen városból is.

2019. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

"Majd olyan ordítás kapott el, hogy megszólalni se mert."

Mit lehet ezen félreérteni?

2019. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
Te sem vagy százas.
2019. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként lehet zavarban volt,izgult a randi miatt,ezért kezdett el beszélni akármiről,és hülyeségeket összehordani.Van ilyen is.És hát elég rossz volt a témaválasztása.
2019. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Te se vagy éppen norális, hogy ordibálsz a semmire.
2019. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%

Biztos büszke vagy magadra, mert megfélemlítettél egy nőt.

Tudod, ha legközelebb ilyen van a normális reakció az az, hogy megköszönöd a találkozót és elbúcsózol tőle. Max visszakíséred addig, amíg biztonságban van.

Igen, te vagy a ketyós, idióta.

2019. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
16-osnai +1 pont.
2019. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, amúgy velem egyszer ordibálna egy pasi (nem írom, hogy férfi, mert férfi nem ordibál.)

Igaz, a csaj sem piskóta, de te egy ordenáré fazon vagy.

2019. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
92%

Ő is hülye volt nekem

Randin eszembe se jutna ilyennel traktálni a partnert,hogy amúgy xy al jartam és ez meg az hajt rám,annyira tiszteletlenség erről beszélni.


De neked sem az orditád kellett volna legyen a reakció kicsit tulreagaltad.

Hány éves nőről van szo??

2019. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
Apádtól tanultad az ordibálást, vagy pont nem volt, hogy helyre verjen?
2019. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!