Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt.


Rendszerint megtudjuk beszélni a dolgokat, de ezúttal másképp történt.


Bevásárláskor égve hagyta az autónak a lámpáját a tesconál, aminek következtében lemerült az aksi.


Én azt az elvet vallottam, rengetegen vannak, biztos valaki tudna segíteni. Mellesleg ott van egy közeli műhely, menjünk be.


Ő azt az elvet vallotta, oda ráncigálja xy-t, mert anélkül nem vagyunk képesek semmit sem megoldani.


Én nem szeretem ezeket az embereket. Nincs 1 éve, amikor becsődölt a szüleimnek a lakáshitelje, a fejünk felől megakarták venni a házat, még a 3 kis gyereket se nézték, mert a szüleik a szomszédjaink. Nem is ez miatt nem kedvelem őket, de amikor annak testvére az 50 éves nő egy akkor 20 éves lánynak, nekem, az utcán ordibál mint az elmebetegek nekem, a kocsiból mutogat és kiabálja:"fehérci...", a drága barátjai pedig mellette vihorásznak.

Nem azt kértem ne beszéljen velük, de én nem akarok velük egy levegőt szívni.


Elment, rám nyomta a telefont, és azt mondta menjek a fenébe.. Hagyta hadd sétáljak haza km-reket.


2019. júl. 27. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
A párodnak van igaza. Lehet lepontozni.
2019. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Mintha összecsúszott volna két sztori. Nem egy idegennel akarta bebikáztatni a kocsit, hanem egy haverját hívta, akit te utálsz. Jól értem?


Az nem világos, minek gyalogoltál haza.


Mindegy. Mondd meg neki, hogy te nem bírod a csávót, aztán ennyi.

2019. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Be kell tolni vagy bikakábel.

A hapsid elég zakkant :D De hát te tépted a virágot, szagold.

Ha a 3 gyerek a tied akkor te már ebben az életben nem szabadulsz tőle

2019. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Testvéreim.
2019. júl. 27. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek sincs.

Volt egy adott technikai jellegű probléma, amit a leghatékonyabban kell megoldani. Vagy betolni az autót, vagy bebikázni, ha az a legegyszerűbb, hogy xy-t odahívjátok akkor mindegy, hogy egy tömeggyilkos, ebből a szempontból totál lényegtelen, de mivel valószínűleg nem ti voltatok ott az egyetlen vásárlók, így először meg kellett volna próbálni ésszerűen, a közelben levőktől segítséget kérni.

2019. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!