Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az egyik fél részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél részéről elveszett a bizalom (megcsalás nélkül), azt még helyre lehet hozni vagy hagyni kell az egészet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér , hátha helyre tudod hozni a dolgokat. Persze csak akkor, ha fontos neked az illető. Mit veszíthetsz?
2019. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hagyom, kiderült már most az exével találkozgat. Teper, de így már tényleg nincs értelme
2019. aug. 7. 01:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja hát ilyet már láttam, velem történt meg. Ott is az exével dumált, közben csapta a szelet nekem is. Ilyenkor kell szólni az exnek, hogy őt is átverik.

Gondolom megnézi, ki a biztos kapcsolat, nehogy véletlenül is egyedül maradjon. Az ilyenek megérdemlik, hogy két szék közt a pad alá essenek.

2019. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Az valahol elő van írva, hogy az ember az exével szóba sem állhat, vagy ez csak amolyan női hisztéria?

Én pl. az összes exemmel jóban vagyok, nem váltunk szét haraggal. Ellenben volt olyan exem, aki azért lett az exem, mert hisztériás jeleneteket rendezett, amikor a volt feleségemmel találkoztam, akivel nem mellesleg 2 közös gyerekünk van.

Van a histériának és a féltékenységnek egy olyan határa, amikor legjobb megszabadulni az ilyen partnertőĺ. Még akkor is, ha minden más tekintetben OK a kapcsolat. Mert a kóros féltékenység nem nagyon gyógyítható, ellenben idővel fokozódik.

2019. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!