Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Uraim! Ha a párotok szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Ha a párotok szakít veletek, de valahol mág mindig szeretitek, hogyan lehet feldolgozi azt, hogy telnek a hetek, hónapok?

Figyelt kérdés

És ahogy eltelik mondjuk félév nem gondoltok bele,hogy azóta már biztos volt valakivel,ha csak futó kapcsolat erejéig..?

Általában nagy eséllyel így van mert nem fából vannak.

Nos mit lehet ez ellen tenni,hogy elhesegessem a gondolataimat!


2019. aug. 28. 03:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Most mindenki ebben a helyzetben van? Én is pont ezen agyalok hogy hogyan hesegessem el a gondolataimat de nem megy...
2019. aug. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy 47 éves nőcsábász ismerősöm..egész nap csak kocsikázik fültől fülig mosolyogva, szelfizik.. sose volt komoly kapcsolata, és boldog ember! Nem is nagyon lesz ahogy ismerem.. Szerintem így kell/kéne csinálni! És azok a csajok akik velünk szakítottak tutira,hogy bedőlnek ilyen figuráknak.
2019. aug. 28. 04:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyár végére mind szerelmi bánattól szenvedünk?
2019. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem kidobott a csajom, mert sar-semét, hazug vagyok. Azért még hívogat, írogat. Múltkor hívott, hogy megyek-e vele moziba. Nem akartam, mert unatkoztam volna a moziban. Azért megkérdeztem, ha ilyen sar alak vagyok, miért akart velem mozizni. Azt mondta, hogy csak provokált és hazugságból kérdezte, úgyis tudta, hogy nem megyek. Én örülök, hogy elmondta, mert kiderült, hogy valójában ő a sar-semét hazudozó. Merthogy a párom a tükröm. Belenézett a tükörbe (belém)és valami csúnyát látott, hát saját magát. Ettől függetlenül szeretem és hiányzik, de nem szeretem, ha hülyének néznek. Hát így telnek.... Jahh, néha kiverem rá.
2019. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Legutóbbi hozzászóló.. velem is szinte ugyanígy viselkedik.. annyi,hogy engem az otthonába hívott,hogy igyunk valamit. Én nem akartam egyből papucs lenni és szaladni, meg egyébként legbelül bántva éreztem magam..haragszom rá,ezért mondtam,hogy nem! Neg néha felhív,hogy mi van velem, vagy hetente 1x facen. De szerintem nem akar ö semmi komolyat már..fene tudja. A másik dolog meg,eléggé bealázott a szakításnál is,meg más csávókkal csacsog facen. Oké,hogy független, de ez azt jelenti,hogy már nem gondol rám,leszar. Sterintem már nem menne vele a szex, vagy nem olyan lenne. Akire az ember megharagudott,arra már másképp méz az ember nem?

De én is rágondolok amikor otthon majomcsapda van.

2019. aug. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!