Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, rettentően felidegesedtem. A barátnőm volt számomra a tökéletes lány minden téren.

Nem találkoztunk már egy hete, mert elutaztam rokonokhoz, de ez mindegy, nem lényeg.


KITETOVÁLTATTA a melleit, rakatott bele piercinget, csináltatott a szeméremdombjára tetoválást és lenyírta a gyönyörű hosszú haját fél kopaszra. Mindezt egy régi-új barátnője miatt, akivel most nagyon jóba lettek mert újra találkoztak sok év után.


Ez számomra egyszerűen érthetetlen. Nem is beszélt róla, nem kérdezett meg. 4 éve együtt vagyunk. Én alapból ellenzem a tetoválás, piercing stílust. Ránéztem és konkrétan rosszul lettem. Azt mondta ez az új stílusa és ha szeretem elfogadom.


Mindennél jobban szeretem, de nagyon elcsúfította így magát, pedig tökéletesen gyönyörű volt. Én őt szerettem, de ezt új stílusú lányt nem tudom, bárhogy is szeretném. Most nagyon zaklatott vagyok és nem is akarom elhinni, hogy ilyen történhet. Annyira örültem, hogy hazajöhetek hozzá és együtt lehetünk, erre ez fogadott. Napi 1-2 órát beszéltünk telefonon, de meg sem említette. Mikor ma találkoztunk elküldtem és nem is keresett.


Nem tudom mi legyen. Tanácstalan vagyok és úgy érzem romba dől az egész életem, a barátnőm, az egy dolog amit legjobban szerettem.



2019. okt. 15. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Hát én azért teperek, hogy ilyen csajt találjak vagy a barátnőmet ilyesmire alakítsam.


Bár a tetkó ugye egy életre szól, bár nekem is van. Arról regényeket lehetne írni. A lényeg, hogy ha története van akkor van értelme, ha divatból csináltatta akkor úgyis megbánja. Ez embertől függ. Meg ezerféle fajta tetkó van. Van ami gusztustalan van ami szexi.


A pc-t bármikor kilehet venni a haj meg visszanő.



De megfordítva a dolgot, ha egy olyan stílusra váltana a barátnőm ami engem zavar, én is kellemetlenül érezném magam. Mondjuk ha hosszú szőke póthajat csináltatna, talpig rózsaszínben lenne, és venne egy macska szerű kiskutyát... Ott érdekes lenne, hogy a személyisége is változna-e.


Amiket leírtál az számomra az álomnő, ezt még csak úgy lehetne fokozni ha kettévágatná a nyelvét. Nagyon bírom a vagány csajokat :D

2019. okt. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%
Tuti beleszbult és a piercingjeiket összekötik majd káddugólánccal mikor téged otthagy egy másik félkopasz nőért. Hát ennyi, valószínűleg a csaj jobb nálad
2019. okt. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Ezt te érzed, ha már nem vonzódsz hozzá az új külseje miatt, akkor dzakíts vele.

Igaz h az ő teste és azt csinál vele amit akar, de ha tudja h h vélekedsz a tetoválásokról,és a piercingekről akkor megemlíthette volna neked a tervét. Nyilván nem érdekli a véleményed. Már nem neked akar tetszeni.

L

2019. okt. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%

Hát én biztos szakitanék , kérdés nélkül.

Ez nem fog ám ennyi maradni, tovább fog ő mennia sját hülyesége után, téged meg lesz.r.

2019. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Én azonnal dobnám...
2019. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 torkosborz ***** válasza:
28%
Bírom ezeket a feminista megjegyzéseket: az ő teste azt csinál vele amit akar. Vagy nem vagyok a tulajdonod... stb. -Mi tagadás van benne igazság is. Azonban egy kapcsolat elvileg két személyről szól, illik megbeszélni előtte. Ha például a "mocskos anyagiak" kerülne elő, például holnaptól nem közös a fizetésem, jogom van vele azt csinálni amit akarok... már rögtön jönne az osztozkodás - ez viszont a realítás...
2019. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Szakíts, jobbat érdemel nálad.
2019. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Noren1989 ***** válasza:
84%
És ezt az egészet teljes egy hét alatt sikerült neki összehozni?
2019. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!