Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Szakítsak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Barátnőm van már több mint 2 éve de egy pár hónapja megismertem egy lányt aki mondjuk elvileg heteró de szemezik velem néha beszélget mellém ül (keresi a társaságomat) Megtetszett kicsit és vele álmodok egy ideje hogy kettesben vagyunk és rámmászik meg azt mondta hogy ha fiú lennek járna velem mondjuk ez a valóságban nem történne meg. Nagyon lelkiismeretfurdalásom van mert barátnőm van és mégis másról álmodok

2016. okt. 21. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz a barátnőddel, ő meg vagy ijedtében elszalad, mikor kicsit is komolyabbra fordulna a dolog, vagy kalandozik veled egy kicsit, de aztán rájön, hogy a farkat jobban szereti, mint téged, esetleg az egészet csak azért csinálja, hogy kicsit polírozza az egóját
2016. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Igaz... nem kellene azért eldobni egy jólműködő 2 éves kapcsolatot egy kis kalandért. Lehet hogy a lánynak csak pusztán szimpatikus vagy, és ezért keresi a társaságod. Az hogy neked pedig bejön ez a dolog majd el fog múlni mint az hogy a lány érdeklödik utánad.

Tudja rólad hogy leszbikus vagy?

2016. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se dobj egy 2 éves kapcsolatot.

A hetero/biszex lányok nem biztos, hogy veled maradnak. Lehet, hogy ezzel a lánnyal nem is jönne össze neked és akkor egyedül maradsz. Vagy ha netán össze is jönne valami, akkor lehet hogy egy idő után ott fog hagyni egy pasiért. Vagy csak játszana veled.

Sajnos áll ez biztos lábakon.

2016. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen csapongó vagy jobban járna a barátnőd, ha megismerne mielőtt még komolyabbra fordulnak a dolgok...
2016. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eh, szakits vele, nem erdemled meg. Mmint h ha most masra gondolsz, lehet h ez elmulik,de aztan masra is fogsz gondolni, es elobb utobb megcsalod. Es h ha kepes lennel megcsalni, es h ha arrol almodsz, hogy radnyomul egy csaj es te HAGYOD ezt, akkor valoszinuleg tenyleg erre vagysz hogy massal legyel..De ne aggodj, nincs ezzel semmi baj, elo szokott fordulni, es hidd el neked is jobb lesz, h ha azt csinalod, amit magadban erzel, es nem maradsz csak szert vele egyutt mert megszoktad es mert kenyelmes.


Amugy ne hallgass ram, ez csak az en velemenyem, nyilvan neked kell tudnod, volt mar h en is eljatszottam ezt a dolgot, es rosszul dontottem, az akkori enemnek viszont ezt tanacsoltam volna :)


Szoval gondolkodj sokat. Viszont legyen benned annyi, hogy nem csalod meg.


A tovabbiakat, hogy mi lett majd meselj :)


L/17

2016. okt. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!