Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez jó dolog vagy sem, mármint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó dolog vagy sem, mármint hogy én így gondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakítottunk barátnőmmel, akár én dobtam ki akár nem, de úgy gondolom, hogy az ex kapcsolat, illetve hogy vele legyek nálam nem elfogadott. Egyszerűen nem tudok úgy ránézni utána mint egy átlagos emberre, vagy egy ismerősre. Nem is akarok velük beszélni, nincs bennem harag, de egyszerűen kizárom az életemből és soha nem akarok újra kezdeni velük semmit, és nem tartjuk utána a kapcsolatot.


2019. okt. 20. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem mindig és nem is volt problémázás rajta. Viszont a legutóbbi barátnőmmel azért szakítottunk mert nagyon sok fontos ponton nem egyezett a jövőképünk. Sok közös ismerősünk és barátunk is volt. Letöröltem őt is meg azokat is akik csak miatta voltak bejelölve. A szakítás után 1 hónappal találkoztunk egy szórakozó helyen és ő csak velem akart beszélgetni, nekem meg rohadtul nem volt kedvem vele 2 szónál többet váltani.
2019. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenki másképpen kezeli/csinálja. Ha nagyon sokáig voltál együtt valakivel, akkor több idő kell a lecsengéshez akkor is ha már nem kötnek az érzések. Ha nincs gyerek, vagy más közös felület akkor nem kell erőltetni a dolgot.

Ha így teszel, így teszel (nincs rá különösebb okod hogy ne így tegyél), csak egy valamit ne tegyél: ne legyél inkorrekt. Igyekezz mindig korrekten, harag nélküli lezárni.

2019. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy így gondolod.

Fontos az egyenes és nyílt beszéd.

És ne kelts az exedben reményt (még sajnálatból se kecsegtesd, hogy talán, meglátod, átgondolod, majd kialakul...)

Kerek-perec ki kell mondani, hogy vége! És pont.

2019. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják ezt, szerintem a legtöbben így állnak hozzá, nincs benne semmi furcsa. Nálam ez a felfogás idegen és elfogadhatatlan és nem tudom az ilyen embereket komolyan venni, de kinek mi.
2019. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es!

Miért nem tudod komolyan venni az ilyen embereket?

Miért elfogadhatatlan számodra ez a hozzáállás?

2019. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálam jó, én is így csinálom.
2019. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!