Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni kiheverő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni kiheverő, felejtős időben jó dolog az ismerkedés és a szex?

Figyelt kérdés
Vagy az nem old meg semmit? Egyáltalán kívánjátok olyankor,van kedvetek hozzá?Főleg úgy,hogy még valamit éreztek a volt párotok iránt!
2019. okt. 25. 22:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hm...mennyivel másabb lenne ha robotok lennénk,és nem lenne ilyen párkapcsolati,mentális gondjaink.
2019. okt. 25. 23:16
 12/18 anonim ***** válasza:
De miért tartod vele a kapcsolatot? Januártól már csak el tudta volna dönteni kellesz e. Vagyis nyilván nem. De mivel nincs senkije akkor néha nosztalgiázik meg rád ír és akkor te nyújtod neki a lelki támaszt, meg az ego növelést. De többre nem kellesz. És hidd el, mihelyt talál egy másikat többet nem lesz kommunikáció. Úgy kizár az életéből mint a pinty. Vagyis még most lépj tőle, szakadj le róla amíg fokozatosan lehet mert utána jön a hidegzuhany és egyik percről a másikra leszel letiltva mindennemű kommunikációról vele. Jussak majd eszedbe...
2019. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Jó pár hete összekaptunk valamin.. akkor letiltott mindenhonnan, majd rá pár napra feloldotta.

Ő amúgy nem az a fajta aki letiltja az exeit a közösségiről, mert amikor 6 évig kapcsolatba voltunk neki is ott volt egy kettő. Ahogy nekem is,de az semmit nem jelentett számunkra.

Sokkal jobban ellehet azt fogadni szerintem ha valakinek utána rögtön, vagy kis idö múlva lesz új párja.. mert ez így időhúzás és csak az ember dilemmázik,gondolkozik.

2019. okt. 25. 23:57
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó,de miért nincs neki senki?
2019. okt. 25. 23:59
 15/18 anonim ***** válasza:
De miért nem békültök ki?
2019. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Már majdnem megtörtént.. sokáig beszélgettünk,kérdezte,hogy hogy képzelném el meg ilyenek.. aztán jó pár óra cdönd,hatásszünet..gondolom elvonult csendes magányába gondolkozni,aztán jött egy hülye maszlag szövegekkel amit mintha nem is ő írt volna. Szerintem piás volt akkor! Egyébként utálta világ életében.. soha nem ivott, max velem nagyon ritkán évente 3X!

Kibékülni,jra kezdeni modt meg mér szerintem nincs értelme,mert januárban megyek ki Hollandiába kb 1 évig.

Amikor ezt elmondtam neki,kb 40 percig csak írt rólam csupa pozitívumokat,hogy milyen nagyra tartott mindig.. soha nem volt még ilyen okos párja,kamatoztassam ezt a tudást még.. és azzal kezdte egyébként,hogy egyáltalán nem örül,hogy megyek mert már nem fog látni. Messze leszek tőle.

2019. okt. 26. 00:19
 17/18 Noren1989 ***** válasza:

No, maradjunk a fő kérdésnél.

Normáliséknál a pótlékok nem sokmindent oldanak meg.

Nekem olyan 4 hónapja lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak,

míg úgy érzem, hogy nem kaptam magam össze lelkileg,

addig próbálok nem is nagyon új nő után nézni.


A te eseted meg egy klasszik húzd meg, ereszd meg téma.

Ideje lenne lezárni, nem nézegetni a fészbukkon.

2019. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Velem ma szakítotottak. Eldöntöttem magamban, hogy most a pasikat egy darabig hanyagolni fogom. Undorom lett kb. az egüttlétek gondolatától is. Max. barátkozás vagy a munkával kapcsolatos kommunkiáció velük. Ha már 26 és koromig kibírtam pasi nélkül, akkor ezután is ki fogom bírni. Tűrtőztetni fogom magam, mivel az exbarátom összetörte a szívem darabokra. Ezért féltem én a fiúzástól annyira és tessék be is igazolódott a félelmem. Majd ha jönnie kell az igazinak jön, de én már nem hiszek a "szőke herceg fehér lovon" mesékben.
2019. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!