Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, fél éve barátom van. Az a helyzet hogy a családommal az utóbbi pár hónapban elég rossz körülmények között élünk pár hónapja. Nincs víz, áram így hó végén általában. Ugye a barátom meg mindig itt alszik főleg most amikor szünet van de ő nem tud ezekről a nélkülözésekről és nem is szeretném ha tudna. Nagyon nahyon szégyellem magam előtte. Már több napja nem találkoztunk mivel nem tudom behivni a lakásba mert se áram se fűtés se semmi arról nem is beszélve hogy elmenjünk valahova.. Nem tudunk filmezni, netezni de ez a legkissebb gond...nem tudok neki ételt csinálni. Szerintetek szakítsak vele? Nem tudok kitalálni semmit amiért mondanám neki hogy ne jöjjön le, nagyon szégyellem magam előztte mert azért ők jobban élnek mint mi. Egyszerűen tanácstalan vagyok. Nem érdemli meg azt a kínt hogy ne találkozzunk x napig x hétig mert ő nagyon szeret és nem bírja ki de én nem tudom elmondani neki, mindig kitalálok vmit (pl beteg vagyok ilyenek)nem akarom belekavarni a helyzetunkbe. Szerintetek mondjak le róla? Nagyon szeretem de ő sokkal jobb embert érdemel és nem akarom hogy miattam pazaroljon időt mert az én életem nem egy happy life és ahogy látom nem is lesz az egy jó pár évig.

2019. okt. 31. 08:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam sincs se víz, se áram. A munkahelyemen zuhanyzok és ott töltöm a telefont. Itthon gyertyával világítok.
2019. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb az őszintétlenség a kapcsolatotokba is be fog gyűrűzni... Miért érzed könnyebb megoldásnak hogy szakíts vele minthogy vázold a problémát? Büszkeség nagyobb mint az iránta érzett érzés? Esetleg atól tartaszhogy szüleidet "árulnád el" ha elmondanád, vagy a "ez a mi közös családi titkunk, sose beszélhetünk erről" érzés nagyon erős?

Ha szeret és azt akarod hogy elfogadjon, akkor minden boldogságoddal, szomorúságoddal, nehézségeddel, örömöddel-bánatoddal kell hogy elfogadjon.

2019. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem látok netezni, mert nincs áram, gyertyát kellett tennem a monitor elé, hogy lássak.
2019. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!