Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felnőtt vagyok, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt vagyok, de nem tudom túltenni magam egy szakításon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem működött, én is tudtam... de ennyi idős koromra már kitapasztaltam, hogy rettenetesen kevés pasival passzolok, csak egy kis réteg van és tudom, hogy megint 200 év lesz magamhoz hasonló típust találni.

De a kérdés az, hogy ha ésszel tudom, hogy nem működött és nem passzoltunk, akkor érzelmileg miért gyötör ez az egész?

Nektek mi a megküzdési stratégiátok?



2019. nov. 20. 19:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mondom, h terelődik el a téma.

Ez volt kiírva, ez volt a lényeg:


Nektek mi a megküzdési stratégiátok?

2019. nov. 20. 20:46
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint az, hogy kiveszek 2 hét szabit, telefonom otthon hagyom és utazok. Mire hazajövök addigra lesznek szép élményeim és alig jut eszembe az ex. Legutóbb egy 2 évest sikerült így elfelejteni
2019. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lényeg az, hogy gondolj arra, hogy nem gondolsz rá!
2019. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

En tokre megertelek. Ugyanilyen tipus vagyok.Nincs strategiam, csak kivarom azt a 4-5 evet amig elmulik😀Aztan meg 5 es ujra felkelti valaki az erdeklodesem.

Udv,

Egy papiron szinten felnott no

2019. nov. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 éves vagyok és hasonlókat élek át. Sajnos nincs bevált módszerem. Próbálom terelni a gondolataimat. Próbálok nem " találkozni, összefutni" vele, így ha nem látom, nem hallom a hangját akkor jobban érzem magamat.
2019. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!