Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti kifizetnétek az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kifizetnétek az exeteket egy több éves komoly kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Az ő autóját használtunk közös utazásokhoz vagy a városban, amikor együtt mentünk valahová. Ő fizette a benzint, az autó költségeit. Több alkalommal meghívott étteremben, két alkalommal voltunk nyaralni amikor a szálloda költségét ő fizette (összesen 160 ezer forint). Én rendszeresen vásároltam neki különböző ajándékokat születésnapjára, névnapjára, karácsonyra, a nővére névnapjára és mindig több tízezres értékben alkalmanként. Viszonozni szerettem volna mindazt amit rám költ. Soha nem kaptam drága ajándékot, több százezres ruhaneműt vagy más nagy értékű ajándékot.

Úgy tűník nem megy tovább ez a kapcsolat és a legjobb az lenne ha vége lenne. De vissza szeretném adni amit megközelítőleg rám költött az elmúlt évek alatt.

Másoknál ez hogy szokott működni?



2019. nov. 20. 20:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem soha senki nem adott önzetlenül, nem ismerem ezt az érzést. Csak azt, hogy mindenért meg kell dolgozni és mindennek van költsége,igy csak az a tied amiért megdolgoztál vagy még az se.
2019. nov. 20. 21:32
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Te meg majd mindent visszakersz a gyerekedtöl majdan?

Az erzelmek nem penz kerdese.

2019. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Söt. Szamolj anyudnak is x évni gyerektartast.vagy aki ruhaztatott stb. Vagy ö nem szamit?
2019. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 Akkor gondold azt, hogy amit kaptál az évek alatt azért "megdolgoztál". Szeretted, megpróbáltál megfelelni neki, elláttad, kielégítetted mindenféle vágyait. Nagyon túlgondolod!
2019. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de neked odafent tényleg nincs midnen rendben.

Milyen idióta hozzáállás már ez? Ráadásul elég nagy bunkóság is, mert kb. amolyan "nesze b..meg, nem kell tőled semmi, dugd fel magadnak..." jellegű üzenete van.

Nem tudom, hogy milyen környezetben szocializálódtál, de hogy az érzelmi és társas inteligenciád eléggé fejletlen, az messziről lerí. A szerelem nem az Auchan. És nem is az OTP. Akkor sem, ha páran szeretnék az egészet egy adásvételi szerződésnek látni, de rohadtul nem az.

A szerelem nem egy kölcsönszerződés, amit a leteltével vissza kell fizetni. Nem is egy vegyesbolt, ahol minden igénybevett szolgáltatásért fizetni kell. Ez két ember önként vállalt, érzelmi alapú köteléke. Ami tart, ameddig tart, de mint mondtam, ez nem egy banki hitel, amit a végén vissza kell fizetni. Ha valaki ad valamit a szerelmének, azt nem érdekből, és nem anyagi megfontolásból adja. Hanem mert szereti, és szeretne kedveskedni vele. Tök mindegy, hogy meddig tart, vagy mi lesz a vége. Fogadd el, hogy az a tiéd. Az ajándék, amit önként másra költünk, egyébként sem visszafizetendő, egy párkapcsolatban meg pláne nem.

Bár... ha velem csinálná valaki ezt, garantáltan kiábrándulnék belőle még így búcsúzásképp. Egyébként sem jönnek be az ilyen fillérezgető rüfkék, akik azt számolják, hogy ki mennyit adott a másiknak. Akkor inkább legyen a barátnőm egy nincstelen, aki semmit nem tud adni ... a szeretetén és szerelmén kívül.

2019. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem soha senki nem adott önzetlenül, nem ismerem ezt az érzést."

Ezt mondom. Érzelmileg éretlen és alkalmatlan vagy párkapcsolatra.

Tessék felkeresni egy jó pszichológust, ha esetleg valaha egy boldog, normális párkapcsolatot szeretnél.

2019. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Számold fel neki a szexet. Egyből kvittek vagytok.
2019. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még. Neked nem való kapcsolat, ha így gondolkodsz.
2019. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Mi úgy voltunk vele, hogy osztozkodtunk. Egyáltán nem vártam el, hogy Ő fizessem helyettem is. Egyszer Ő, egyszer én fizettem pl. étteremben. Talán egy picit többször fizetetett, mivel férfi, udvariasságból is. Ezen már utólag felesleges kattogni. Ha Ő ajánlotta fel, hogy fizet neked, akkor miért kellene visszaadni? Ez már legyen az Ő baja...
2019. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#2, ha te már többszörösen visszaadták mindent, akkor mit akarsz még kifizetni?

Elég... gáz, hogy ő szeretett, te meg kalkuláltál évekig

2019. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!