Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok az ilyen nőkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen nőkről? Tényleg ez lenne a normális? (Hosszabban lent)

Figyelt kérdés

Exe mellett kezdett ki velem, megdugatta magát kb pár hét ismerkedést követően, közben egyfolytában hazudott az exének, hogy kivel és hol van. Szakítottak, összejött velem, elvitette magát nyaralni, shoppingolni, stb. Közben voltak arra utaló jelek, hogy nincs túl az exén, de tagadta ezt.

Néhány hónap járás után, az első komolyabb vitánkat követően szakított velem mindenféle mondvacsinált indokkal, előadta a nagy halált, közben meg visszament exéhez kb. egy hónapig dugatta magát vele, de végig kereste velem a kapcsolatot. Majd ismét összevesztek. Visszajött hozzám, nem mondta el, hogy az exénél ismét bepróbálkozott kapcsolattal, magyarul hazudott nekem is.

Elvoltunk közel egy félévig semmi gond nem volt, kisebb viták voltak csak. Látszólag. Idén nyáron véletlenül elolvastam a messengerét és kiderült minden. Egész kapcsolatunk alatt hazudott nekem. Végig kettős életet élt.

Ugyanazt csinálta velem, mint az elején az exével. Mindent megkapott tőlem, az ágyban is.

Kapcsolatunk alatt lebukott, hogy kevert szorongásos depresszióval küzd évek óta és mindenféle antidepresszánst, nyugtatókat szed.

Voltak már öngyilkossági kísérletei néhány éve párszor, ezt is csak bőven a kapcsolatunk alatt mondta csak el. Volt már zárton és pszichiátrián is. Elhittem, hogy túl van ezeken, de nem gondoltam volna, hogy notorikus hazudozó.

Kb egy hónapja, hogy szakítottunk, kiderült az is, hogy végig tagadta mindenki előtt, hogy együtt van velem miután ismét “összejöttünk”, a mai napig állítja, hogy az én hibámból lett ez és ő normálisnak tartja magát, semmi kivetni valót nem lát ezekben a dolgokban. Kiderült, hogy megint összejár exével. Meg másokkal is dugatja magát. Nyilván ehhez már semmi közöm, ahhoz viszont igen, hogy átvert és lehúzott pénzzel.

Ő köpköd minden nőre, aki nyíltan felvállalja, hogy ribi, közben ő is ugyanezt csinálja...


Mit gondoltok az ilyen nőkről?


Bocsi kicsit hosszúra sikerült ...



2019. nov. 22. 18:52
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#9 látom nem tartozik az erősségeid közé a szövegértelmezés.


Ami a legjobb, hogy szépen leírtam azt a típusú nő

2019. nov. 23. 09:17
 12/30 A kérdező kommentje:

Bocsi előbb elküldtem véletlen ...

Szóval szépen leírtam azt a női típust akiről szó van, és nem általánosságban a nőkről beszéltem.

2019. nov. 23. 09:19
 13/30 A kérdező kommentje:

#8 a kérdés 100%-ban próbált erre a női típusra koncentrálni egy példán keresztül.

Azaz igazság, hogy nem, nem lenne árnyaltabb a kép, ha őt is “megkérdeznétek” sőt, ha kiderülne minden kis mocskossága még sötétebb kép lenne a “szemetek” előtt ...az én viselt dolgaim eltörpülnek ezek mellett...

Ezt onnan tudom, mert egyrészt nagyon jól tudom, hogy én miben hibázok vagy hibáztam, másrészt amikor elkezdtem olvasni a messenger beszélgetéseit (amit soha nem tettem meg amúgy, az volt az első és az utolsó) akkor olyan fizikális rosszullét jött rám.


Nem kívánom tényleg senkinek, hogy együtt van valakivel akiről azt hiszi, hogy ismeri aztán valahogy kiderülne, hogy egy teljesen más ember mint amilyennek mutatta magát előtted... amikor kiderült, akkor ott abban a pillanatban elvesztettem a realitásérzékemet és olyan erős légszomj, heves szívdobogós, szédülés, hányinger és homályos látás tört rám, hogy a mai napig összeszorul a gyomrom mikor erre gondolok.

2019. nov. 23. 09:31
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
Jajj te szegeny. És ki kényszerített, hogy megdugd?
2019. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Zsák meg a foltja.
2019. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Ez akkora kamu. Polgarpukkaszto. Gratula. Megint a noket akarjatok lehuzni. "Mit gondoltok az ilyen nokrol"? Elmondom. Semmit. A te fajtad sokkal gazabb.


L

2019. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%

Figyu, mikor a barátja mellett megdugtad akkor nem érezted az alábbiakat?


" erős légszomj, heves szívdobogós, szédülés, hányinger és homályos látás"

2019. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Jelentettelek előző!
2019. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más, de láttam egyszer egy előadást arról, hogy a nyelv mennyire befolyásolja a gondolkodást. Azt nézték, hogy vannak nyelvek, ahol a tárgyaknak van neme, pl. német vagy spanyol. Németben a HÍD nőnemű, spanyolban hímnemű, és máshogy beszélnek róla az emberek, ha nőnemű, akkor szép, elegáns, ha hím, akkor erős, impozáns.


És itt jön a "megdugatta magát". Angolul simán mondod, hogy a nő dugta meg a férfit, ha épp akkor abban az aktusban ő volt az agresszívabb, kezdeményezőbb. De a magyarban ugye a dug mást is jelent, ezért nálunk csak az dug aktívan, akinél a pénisz van.


És részben emiatt is van lenézve a női szexualitás, mert a nőknek marad a szenvedő szerkezet. Ők a szexnek csak elszenvedői. A kérdések halmaza az oldalon is tükrözi ezt. Miért nem jut nekem nő? Glamour napokon miért nem jutott nekem sampon? Mert az egy tárgy, ami csak áll a polcon, és aki előbb ér oda, annak jut. Nem tekintenek úgy a nőre, mint saját akarattal rendelkező egyénre. Neki "hagynia kell" a szexet, "engedi", hogy használják a testét, ő "dugatja magát".

2019. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, teljesen egyetértek!! Maximálisan. A kérdező teljesen egyoldalúan ír le mindent...a nő "dugatta meg magát", még véletlenül sem "lefeküdtek egymással" vagy valami ilyen korrektebb megfogalmazás. Úgy állítja be, mintha a csaj akarta volna csak az egészet, ő meg csak nagy duzzogva, ajjhhh egye fene alapon belement volna. Annyira gáz...

Egyébként a magyarban nem csak a dugni, de egyik ilyen ige sem használható úgy, mint a fuck az angolban. Ahogy mondtad, egy nő is megfuckingolhat egy pasit az angolban. De a magyarban oké, hogy egy nő nem dughat meg egy pasit (mert ugye ő mit dug be?), de olyat sem tudunk mondani, hogy "a nő megszexeli a pasit". Vagy a csúnya szavunk, olyan sincs, hogy a nő megk***rta/megb***szta a pasit. Érdekes kulturális különbségek, amik a nyelvekben nagyon megmutatkoznak.

2019. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!