Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok az ilyen nőkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen nőkről? Tényleg ez lenne a normális? (Hosszabban lent)

Figyelt kérdés

Exe mellett kezdett ki velem, megdugatta magát kb pár hét ismerkedést követően, közben egyfolytában hazudott az exének, hogy kivel és hol van. Szakítottak, összejött velem, elvitette magát nyaralni, shoppingolni, stb. Közben voltak arra utaló jelek, hogy nincs túl az exén, de tagadta ezt.

Néhány hónap járás után, az első komolyabb vitánkat követően szakított velem mindenféle mondvacsinált indokkal, előadta a nagy halált, közben meg visszament exéhez kb. egy hónapig dugatta magát vele, de végig kereste velem a kapcsolatot. Majd ismét összevesztek. Visszajött hozzám, nem mondta el, hogy az exénél ismét bepróbálkozott kapcsolattal, magyarul hazudott nekem is.

Elvoltunk közel egy félévig semmi gond nem volt, kisebb viták voltak csak. Látszólag. Idén nyáron véletlenül elolvastam a messengerét és kiderült minden. Egész kapcsolatunk alatt hazudott nekem. Végig kettős életet élt.

Ugyanazt csinálta velem, mint az elején az exével. Mindent megkapott tőlem, az ágyban is.

Kapcsolatunk alatt lebukott, hogy kevert szorongásos depresszióval küzd évek óta és mindenféle antidepresszánst, nyugtatókat szed.

Voltak már öngyilkossági kísérletei néhány éve párszor, ezt is csak bőven a kapcsolatunk alatt mondta csak el. Volt már zárton és pszichiátrián is. Elhittem, hogy túl van ezeken, de nem gondoltam volna, hogy notorikus hazudozó.

Kb egy hónapja, hogy szakítottunk, kiderült az is, hogy végig tagadta mindenki előtt, hogy együtt van velem miután ismét “összejöttünk”, a mai napig állítja, hogy az én hibámból lett ez és ő normálisnak tartja magát, semmi kivetni valót nem lát ezekben a dolgokban. Kiderült, hogy megint összejár exével. Meg másokkal is dugatja magát. Nyilván ehhez már semmi közöm, ahhoz viszont igen, hogy átvert és lehúzott pénzzel.

Ő köpköd minden nőre, aki nyíltan felvállalja, hogy ribi, közben ő is ugyanezt csinálja...


Mit gondoltok az ilyen nőkről?


Bocsi kicsit hosszúra sikerült ...



2019. nov. 22. 18:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

És még annyi, hogy mi az hogy "az ilyen nőkről". Ez egy nagyon egyedi eset, ez a lány pszichiátriai páciens! Csak a jó ég tudja megmondani, mit miért csinál! Itt most bele lehetne menni a pszichiátriába, az antidepresszánsok mellékhatásaiba (enyhén releváns, hogy sok kiválthat mániás fázist, aminek tünete lehet a hiperszexualitás, de sebaj), szóval ez egy nagyon egyedi, nagyon összetett sztori és tényleg lehet, ahogy az 1. válaszoló is írta, hogy az egészben a nő az áldozat, csak maga sem tud róla.

Kérdező, utána néztél a betegségének? Annak, hogy miket szed és azoknak mik a mellékhatásai? Gondolom nem. De az ágyban az jó volt, hogy mindent megcsinált neked. Akkor gondolom nem szídtad. Egyébbként simán lehet ez a csaj bipoláris, aminél a fentebb említett mániás fázis tud kijönni (promiszkuitás, hiperszexualitás).

És tényleg, ha megfordítdjuk a sztorit, mennyi pasi csinálja ezt nőkkel? Hol ezt húzgálja, hol azt. De az nem gáz...csak ha nő csinálja. Gratulálok.

2019. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

A kérdés még mindig egy adott esetre vonatkozott, illetve az ehhez hasonlóakra...

Nem értem mi értelme van terelni...én direkt nem általánosítottam, ennek ellenére jöttek sorban a frusztráltnál frusztráltabb általánosító, degradáló válaszok.

2019. nov. 30. 12:17
 23/30 anonim ***** válasza:
82%

Nektek fasziknak ez kell.

Érdekes, ha pasim van, férjem van, rögtön kellek mindenkinek.

Tedd a szívedre a kezed, észre se vennéd hogy létezik ha nem kavarna itt mindkettőtökkel.

Ha miattad válik, és kitart melletted, szeret, rögtön dobtad volna. Jaaa, ez elvált miatta, akkor már nem is olyan jó nő, dehogy kell nekem.

Nyugi, jól van ez így, és olyan lúzer vagy, harmadszor is visszafogadnád.

2019. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%

#23

Milyen igaz, a legocsmányabb exemnek én is addig voltam izgi meg érdekes, amíg nem költöztem el az akkori élettársamtól. (Mondjuk nem feltétlen miatta lett vége, ő csak rosszkor volt jó helyen, vagy hogy mondjam. Na meg amíg nem költöztem el, nem feküdtünk le egymással, vagyis nem kúrtam párhuzamosan mindkettővel. Mégis én lettem beállítva szarnak.)

2019. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
#23 nyugi nem fogadnám vissza, ha látnám leköpném vagy valamilyen módon szétaláznám...
2019. nov. 30. 19:24
 26/30 anonim ***** válasza:
59%
#24 vagyok. Miért is? Mert kiléptem egy szar kapcsolatból, és összejöttem valakivel? Én nem csaltam meg vele, de ahogy érzed....
2019. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Tipikus, magyarázod a bizonyítványt, holott amúgy leszarom.

Vágod, hogy most is egy vadidegennek próbálod bemesélni látatlanban a sztorit?


Tényleg, ha ennyire magyarázni akarod a bizit szerintem keresd fel az illetőt és mond meg neki, hogy te egy szar alak vagy, bízom benne, hogy könnyebb lesz a kis lelkitébolydádnak miután ezt megteszed...:)

Sok sikert hozzá, szerintem ennyivel tartozol saját magadnak, ha már ennyire dúl benned a bizonyítási vágy :)

Hajrá ;)

2019. dec. 1. 22:49
 28/30 anonim ***** válasza:
59%
"Mindent megkapott tőlem, az ágyban is." Na ezt hívják bizonyítási kényszernek, de nem te leszel az első fogalomzavaros gyökér itt, akit egy nő átejtett, és ezért mindenki szemét... Vagytok egy páran.
2019. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
És most erre büszke vagy? Hogy te meg a számító fajtád embereket “ver át”, ahogy te fogalmazol. :D
2019. dec. 15. 14:22
 30/30 anonim ***** válasza:

Erről beszélek. Egy mentális problémákkal küzdő nő, aki pszichiátriai eset, átba$$za a fejed, ebből rögtön az következik, hogy minden nő köc$ög, én is, a szomszéd Marika is, meg a Julika a kisboltból, stb. Mert 1 db (!!!!) pszichopata kicseszett veled.

Ja meg Éva belezabált az almába ugye....

2019. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!