Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vita után is leszar, nem kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vita után is leszar, nem kér bocsánatot se semmiért, ti mit tennétek? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Összeveszünk és utána is nyugodtan alszik, míg én már sirok az idegtől de le se szarja... Másnap se beszéljük meg és még bocsánatot se kér a csúnya szavai miatt se. Nagyon kikészülve érzem magam, nem tudom meddig bírom még idegileg ... Valamit hátha tudtok segíteni
2019. dec. 4. 23:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amikor meg hamarabb haza érek akkor meg várni szoktam hogy mikor ér haza (egy órával később) és elkezdek vagy fázni valamit vagy csak kipihenni addig a melót... Olyan meg nincs hogy ö késő esteérjen haza melóból, plusz melót csináljon vagy segítsen ... És még lelkileg se értjük meg egymást.. Nem szoktuk megbeszélni, bocsánatot se kér ha csúnyát is mond... régen jobban éreztem hogy bánta de most már azt se ... És annyira idegesit... Nem tudok mit csináljak , kihez forduljak
2019. dec. 4. 23:26
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudunk ítéletet mondani felette, nem ismerjük az ő oldalát, sem a helyzetet igazából. Ha neked ez nem felel meg, lépj ki, ne kínozzátok egymást.
2019. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Leirhatod meg szazszor, de most irtuk le tobben, ha ennyire rossz hozzad minek erolkodsz. Talalhtasz szazszor jobbat is...
2019. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Azért tettem ebbe a témába mert már komolyan nem tudom jó e ez nekem . Vagy nekünk. Már úgy érzem hogy nem bírom... Nem tudok jofejkedni ha előtte meg én voltam a utolsó ...

És akkor az várja hogy én mindent megtegyek amikor előtte leolt, kiabál, meg nem segít még elpakolni se ... mert a ház körül semmit nem kell tennie... haza jön és jó van... hétvége szabad.. sokkal fárasztóbb ha csak egy nap szabad a héten és úgy "jónak lenni " ... kivagyok

2019. dec. 4. 23:30
 15/20 A kérdező kommentje:
Mert mi van ha csak túl reagálom ? És lehetne jó is minden .. Nem akarok szakítani, csak ilyenkor nagyon elgondolkozok ezen hogy tényleg így kell ennek lennie ... Meg hogy meddig bírom én ezt... mert utálom nem megbeszélni és uténa mintha semmi se történt volna
2019. dec. 4. 23:32
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy ki szerint reagálod túl vagy sem (egyèbkènt a leírtak alapján szerintem más már règ kibacta vagy helyre tette volna), ha ennyire nem èrzed jól magad egy kapcsolatban, így kikèszülsz, akkor nem kell tovább erőltetni. Hidd el, meg fogsz utána könnyebbülni.

Amúgy se szereted már szerintem. Inkább a megszokás, komfortzóna, fèlelem az egyedüllèttől, fèlelem a gyökeres változást ól, ès nèmi kalcsolatfüggősèg ami mellette tart.

2019. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És mit mondjak hogy helyre rakjam ? Mert eddig hiába kezdtem el mondani mindig ö volt hangosabb vagy "csúnYább " vagy az utolsó szó .. Pedig ez neki se jó , de megoldani se akarja . Vagy nem is próbál a kedvemben járni pedig tudhatja már miknek örülnék
2019. dec. 4. 23:44
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Életem legnagyobb tanulsága, hogy aki miatt egyetlen este is könnyek között vagy gyomorgörccsel fekszem le, az nem való nekem. Azzal fölösleges folytatni, mert csak jobban árt a kapcsolat, mint amennyit ér.


Miért csinálod ezt magaddal?

2019. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem kell se hangosabbak, se csúnyábbnak lenni nála. Nem úgy kell vitázni, hogy mèg az utca vègèről is hallják, hogy nálatok áll a bál. Kultúráltan kell "veszekedni" is. A dolgokat megbeszèlni kell, nem kiabálni, mint a bolond. Ha ő nem tudja máskèpp, az az ő szegènysègi bizonyítványa. Mond meg, hogy veled így ne beszèljen, majd akkor tárgyaktól, ha tud kultúrát hangnemben beszèlni, szóljon ha lehighadt ès kèpes rá. Aztán szèpen magára hagyod. Ès addig nem is foglalkozol vele, amíg nem szól. De ehhez az kell, hogy tènyleg kicsit leszrd, ès ne vedd a szívedre.

De egyèbkènt legjobb lenne szakítani. Ennèl tartsd magad többre, nem kell beèrni mindenfèle jöttment bunkóval.

2019. dec. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Kivágnám a f..ba mert egy párkapcsolatnak a harmónia, biztonság, bizalom szigetenek kell lennie nem egy fajdalomforrasnak.
2019. dec. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!