Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehordott akaratgyenge feminác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehordott akaratgyenge feminácinak, most pedig zaklat. Elmebeteg, vagy mire véljem?

Figyelt kérdés

Volt egy normálisnak tűnő férfi az életemben, már fél éve együtt voltunk. Ő előttem nem volt sikeres a nőknél, nem értettem, miért nem, mert nekem tetszett. Ott borult ki a bili, hogy meséltem neki egy egyetemi tanáromról, aki 2 éve próbálkozott nálam folyamatosan, egy rendezvényen orvul fogdosta a combomat beszélgetés közben, majd megsértődött, amikor durván elutasítottam. 46 éves, gazdag, motoros pasiról van szó, folyamatosan egyetemista lányokra hajt. Biztos sokaknak tetszik, de engem a hideg kirázott tőle, és mondtam, hogy bánom, hogy nem jelentettem a felettesének, hogy nyíltan zaklat szexuálisan, ráadásul 1-2 barátnőmnél is próbálkozott, az egyiket még zsarolta is. Erre a párom azt mondta, hogy ne bánjam, mert most azzal a lendülettel hagyna is el, ha ilyet csináltam volna, és legyek szíves normálisan beszélni a férfiról, mert semmi rosszat nem tett, csak egészséges férfi, aki udvarol nőknek. Mivel fiatalos, topon van, ezért nehogy azt higgyem, hogy nem éri el a szintem, sőt, magasabb szintet képvisel, és ha többet értem volna neki pár percnél, akkor fektetett volna meg amikor akar, és tudna olyat mondani, amitől a magas lóról egy zokogással tel gödörbe zuhanok azonnal. Azért, mert nem élt vissza a hatalmával, csak egy cukormázas feminácihoz hasonlítok, nem tőlem függött a dolog.


Én elküldtem egyből a fenébe, flegmán el is ment, szakítottunk, de pár napra rá elkezdett zaklatni. Néha bocsánatot kér és könyörög, utána pedig megint lehord, és ezt csinálja végtelen ciklusban. Mégis mire jó ez, és hogyan lehetne tőle megszabadulni?


2019. dec. 14. 00:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bipoláris személyiség.


Egyszer beszélgettem online egy pasival, átlagos dolgokról, de volt egy megérzésem, ezért feltettem újra egy két kérdést, természetesen a válasz más volt. :D rákérdeztem miért, erre elküldött melegebb helyre, de aztán írta, hogy reméli találkozunk, kifizeti a buszjegyet is, aztán azt írta, ha meglát megver... 😂😂

Végül odabiggyesztette a szöveg végére, hogy amúgy ő bipoláris személyiségzavaros.


Illetve az első nagy szerelmem meg egy nemnormàlis pszchiopata, nem tudnék mást mondani rá. Elfutottam előle konkrétan, segítséggel jutottam hozzá a cuccaim java részéhez, de persze volt, amit megtartott. Utána haza mentem 110 kmre tőle, követett, a ház előtt csövezett pár órát.

7 évvel ezelőtt volt ez, azóta 2x láttam csak buliban, az első buliban inzultálta a pasit, akivel táncoltam. A 2. bulira, ami 3 éve volt, mint utólag kiderült, csak azért jött el, hogy nekem "örömet" okozzon. Megint lökdösődött, csak épp engem, mert nem táncoltam senkivel. 😂

Közös ismerőstől állandóan kérdezősködik, amit el se akartam hinni. Ez a közös ismerős mutatott egy képet amit ez az exem küldött neki az aktuális barátnőjéről... A csaj termetre, alakra, hajszin, stb nagyjából én lennék. A legközelebbi barátai sem tudják milyen ember igazából, tökéletes az álca.

Én teljesen ignorálom, semmi mást nem tudsz tenni. Lehet, hogy soha nem fog elengedni téged véglegesen, sérült személyiségrk általában, ezért nincsen józan ítélőképességük. Ezért én vigyázok vele, nem hoznám ki a sodrából, mert bármire képesek.

2019. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Erős, hogy itt tényleg mindent benyelnek és tényleg mesevilágot kell írni. Mondjuk érthető, hogy miért olyan emberek szorulnak főleg erre az oldalra, akiknek semmi életük nincs. :/
2019. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es


Nyilván nem tudni, de csak saját tapasztalatokból kiindulva hihető.

Ebben a sztoriban szerintem nem volt olyan kirívó dolog, ami ennyire hihetetlenné tenné. 🤷🏼‍♀️

2019. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!