Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos hogy gondolkodok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy gondolkodok a szakításon, rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal úgy érzem jobbat is kaphatnék. Bár nem vagyok benne biztos. kollégáim, idegen emberek szerint is vékony csinos lány vagyok, valóban sokat adok a külsőre rendszeresen sportolok. Párom nagyon el van hízva, tehát külsőségben is van különbség, de ez engem abszolút nem zavar, mert szeretem, de talán szerettem ugyanis már nagyon rosszul bánik velem, mintha cselédje lennék, ha valamit nem úgy csinálok ami neki jó ordibál velem, szerencsére még nem ütött meg de félek hogy az is eljön előbb utóbb. Otthon van semmit nem csinál, munkát nem keres és csak azt hangoztatja hogy tegyem össze a két kezem hogy ilyen férfi van mellette mint ő... lehet igaza van nem tudom milyenek a mai férfiak. Ő valóban nem csak szexre használ és azért szeret is , sokszor gondolkodok a szakításon nem tudom mi lenne a jobb.... Amúgy párom 33 éves én 26 vagyok
2019. dec. 26. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm 38 évesen lépett le egy ilyen férj mellől. Igaz, ott a pasi dolgozott, de teljesen elhanyagolta magát, míg a barátnőm csinos volt és vékony, adott magára. Ő is dolgozott, de mindent ő csinált otthon, takarított, főzőtt, míg a férje eljárt motorozni a haverokkal. Ráadásul bunkón, lekezelően bánt vele a férje. Évekbe tellet, míg rászánta magát, mert a pasi annyira leépítette az önbizalmát. Aztán szerencsére kilépett ebből a fosból, és most olyan férfi van mellette, aki szereti, tiszteli, megbecsüli.
2019. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy eleve rávezeted a kérdést a válaszra, amivel megerősítést vársz. Kicsit fura, hogy egy elhízott munkanélküli, aki nem csinál semmit ordítozik, ha te még munka után háztartást vezetsz, és elrontasz valamit. Nekem ez kicsit nehezen hihető, és nem reális. Valami más ok is kell legyen. Akkor vagy iszik, vagy van más ellátása is, vagy valami mentális baja van.

Én a felvezetésedből azt veszem, hogy izgalmasabb, érdekesebb életet szeretnél, és valahol belül már eldőlt a szakítás, csak attól tartasz, hogy rosszabbat fogsz ki.

2019. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát ettől csak normálisabbak vannak😂
2019. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Előtted áll még az élet! Lépj le minél hamarabb mielőtt bármi komolyabbra fordulna.

Nála biztosan csak jobban fogsz kapni, aki mellett te is teljesen boldog lehetsz!

2019. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem veszitessz semmit ha ezt a lúzert ott hagyod. Csak magát fényezi ezzel amit neked mond ez is beszédes. Ettől te találsz sokkal komolyabb pasit.
2019. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
fake..
2019. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Utolsó: nem feltétlenül, nagyjából ilyen kapcsolatnak is voltam már a szemtanúja. Hagyd ott, mert előbb-utóbb vagy meg fog verni is, vagy ha nem, meg fog csalni egy olyan csajjal, aki a saját kalibere. Ismerősömmel is ez történt, persze azóta is ő a szemét k*rv@, amiért nem nézte el az exe húzásait. Mondjuk az ismerősöm azóta beújított magának egy jóképű pasast, akivel haladni is lehet az életben :)

Szóval fel a fejjel, ettől már csak jobb lehet.

2019. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!