Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! 🤩 Melyik filmbéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 🤩 Melyik filmbéli férfi karakter fogott meg akibe teljesen belezúgtál? Mi tetszett benne nagyon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 16:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem is csak tiniként volt ilyen. 😀 Tiniként én Legolas-ért voltam oda nagyon. Hogy miért? Mert kinézetre is tetszett de belsőre is. Lehetett rá számítani mindig minden helyzetben, udvarias, kedves, segítőkész volt és hát ugye voltak képességei is. Kivállóan értett a természetes gyógymódokhoz ahogy a fajába tartozók mindegyike is és védő, óvó tulajdonságával nagyon szolidan és nem tolakodóan segítette azokat akiknek segítségre volt szükségük. Ja és nem mellesleg halhatatlan is volt.


Felnőttként csak kedvenc szereplőt tudok mondani. X professzor, mert nagyon becsületesen nagy felelősség vállalással és tisztelettel használta a képességét és segítette a többieket is hogy jól tudják kezelni amijük van. Az nem tetszett hogy saját magától vette el a szerelem érzését, a lehetőséget, hogy egy társsal az oldalán élhessen, mert félt hogy lelepleződnének ha az FBI-os csajjal kapcsolatot kezdene így itt ugyan részben nem tisztelte a másik nem megkérdezett érzéseit de azt hiszem mintha ezt az emléktörlést megbeszélték volna, mert elfelejtette saját magát csak szerintem évekkel később mikor ugyanezen FBI-os csajtól segítségét kértek akkor mikor kérdezte ki van a képen ha jól emlékszem, és mondta, hogy a fia akkor látszott rajta hogy bánja csak egy pillanatra is de bánja hogy felejtő manipulációval törölte a csaj emlékezetét saját magáról és az x-menekről, de vissza adta neki ezeket az emlékeket. De hülye volt szerintem hogy lemondott a szerelemről pedig minden szó nélkül össze jött volna neki még csak küzdenie sem kellett volna a csajért. És a csaj is mindenben mellette volt szóval szerintem a csajnak izgalmasabb lett volna az x-meneknél dolgoznia biztos felmondott volna.


Számomra X-Professzor a minta képe az olyan embernek aki teljesen és észrevétlenül tiszteletben tartja az emberek egyetemes jogait, és segít nem csak a társainak hanem aki segítségre szorul annak is. Nem fordította más ellen amije van. Védekezésre használta ugyan a képességét de ezek a védekezések szintén nagyon becsületes és nagyon kreatív védekezések voltak.

Ez nagyon becsülendő. Képességtől függetlenül is kedvenc mivel ő jó példája hogy hogyan tiszteld a másikat.

2020. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!