Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk sokadszorra, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk sokadszorra, de hiányzik az együtt töltött idő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sok ideje együtt voltunk már, ez alatt az idő alatt sokszor szakítottunk már, voltak mosolyszünetek de úgy érzem hogy mindig az ő hibájából. Én nagyon kényelmesen elvagyok egy kapcsolatban, ha a másik ember normális.

De sajnos az én párom (vagyis mostmár a volt párom) nagyon agresszív. Nem csak velem, hanem az anyukájával is lekezelően bánik, olyan szavakat használ, meg olyan lekezelő flegma néha hogy én ezt nem bírom elviselni.

Fél évet dolgozott valahol aztán onnan kirúgták, fél éve otthon van nem csinál semmit. Ha megyünk valahova akkor teljesen jószívvel elfogadja hogyha meghívom sőt még néha igényli is. Jó mondjuk néha ő is meghív, de arányaiban sajnos nagyon sok pénzem van már ebbe a kapcsolatba nő létemre. A kocsijába is beleadtam 150.000et amikor vett kocsit és nekem jól ment mert rábeszélt.

Annyira nem képes hogy levigye a saját kutyáját eü. sétára, a saját anyjával viteti le amikor két műszak között hazaesik fáradtan. Már volt hogy mondtam hogy vigyük inkább le mert már én sajnaltam szerencsetlen nőt.

Többször volt már hogy megütött, egyszer azért mert álmából felkelt és valami jót álmodott és én hozzá mertem szólni, másodszor azért mert nála aludtam és ilyen paranoiás dolga van hogy tegyem be a telefont a fiókba hogy nehogy lefotozzam vagy nem tudom. Kicsit be voltam rúgva és nagyon felkaptam ezen a vizet és kiabáltam aztán nekem esett és elkezdett fojtogatni és kidobott a lakásból. Mai napig igazat ad magának mert hogy kiabálni mertem.. Egyszer volt hogy az ajtonak is nekilökött, meg megszorította a kezemet, az ágyban is durván nyúlt hozzám, csomószor voltam amiatt is kék zöld.

Lekezelő velem, úgy érzem nem kezel engem nőként pedig nekem a legfontosabb célom az hogy egy kapcsolatban nőként tudjak kiteljesedni , szépen bánjanak velem stb.

Már csomószor szóltam neki akkor pár napig változás van, (normális, mint lennie kéne), aztán pedig visszaáll minden.


Tegnap mondtam egy vicces kis butaságot amin átlagember maximum nevetne egyet, vagy nem törödne vele. Ő ostobának nevezett elkezdett lehordani mindennek, amit én nem tűrtem és a vége az lett hogy megvédtem magam egy olyan dologgal amitől tudom hogy jól hogy egy kicsit azért tart és akkor annyit írt hogy ne írjak smseket meg ne zaklassam. Hát nem is írtam többet.. Azóta csend van.

úgy érzem nagyon hiányozna a közös idő (voltak programok) ha többet nem beszélnénk de tudom hogy nagyon gaz ahogy bánik velem. A családom is elfogadta őt, bár apám azt mondta ha mégegyszer kezet emel rám, akkor szétveri. (a bántások régebben voltak )


23/ N


párom is ugyanannyi



2020. jan. 13. 14:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tanácsolnál egy barátnődnek, ha ilyen helyzetben lenne? Vagy mit tanácsolnál a lányodnak? Kicsit nézd a dolgot kívülről, hátha észreveszed, hogy mennyire ostoba lennél visszamenni hozzá.
2020. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
meg amúgy nekem is vannak mentális gondjaim (aspergeres vagyok), és sokszor megkértem arra hogy fütyüljön nekem egy kicsit és akkor fütyült. meg volt hogy együtt fütyültünk. akkor ezek sem lesznek már..
2020. jan. 13. 15:36
 23/31 A kérdező kommentje:
ma 15:36 egyértelműen azt hogy ne menjen vissza.
2020. jan. 13. 15:36
 24/31 A kérdező kommentje:
tegnap este rámírt mintha mi sem történt volna, aztán ma találkozunk.. végül..
2020. jan. 14. 13:45
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem nagyon hiányozna a közös idő"


Szerintem maradj vele. Mert ha esetleg kifogsz egy rendes pasit aki az együtt töltött idő alatt nem aláz meg ver akkor neked az hiányozni fog és boldogtalan leszel.


Beszarok rajtad, komolyan ...

2020. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Akár milliókban is mertem volna fogadni, hogy találkozni fogtok és kibékültök!

Azért fodrászhoz stb menj el,mert lassan látni fogunk a hírekben egy újabb szétvert nőként. Legalább csinos legyél a monokliktól független is :)

Naív kislány...

2020. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után nekem senki ne jöjjön az áldozathibáztatással dumával. Ezek a nők nem áldozatok, házhoz mennek a verésért. Ő dolguk, de hogy az összes ilyen nőt kötelezném, hogy elköttesse magát, hogy véletlenül se szülhessen gyereket, az biztos. Mert a gyerek is ugyanúgy verve lesz, csak a különbség többet között az, hogy ő nem akarja, de nem tud ellene tenni. Anyuka meg ugyebár nem fogja megvédeni ha még saját magát sem tiszteli.
2020. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok, az utolsónak is igaza van.

Tudod ha majd facebookon kérsz segítséget meg sajnáltatod magad egy kiadós verés után, akkor ne sírjál,ha senki nem fog segíteni. A családod is látja,hogy egy óriási idiótához futsz vissza állandóan, és nem fog segíteni.

2020. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit a magukat "áldozatoknak" nevező nőkről. És ezt nőként írom.
2020. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

bocsanat hogy iderakom de ezt is en raktam ki , nagyon surgosen segitseget varok..


Amugy nem teljesen bekultunk ki, lehet hogy baratok maradunk csak..

2020. jan. 14. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!