Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nő szakításnál hazudhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő szakításnál hazudhat kényszerből? Létezik kegyes hazugság magyarul?

Figyelt kérdés
Főleg nőktől kérdezem.. mondtátok már a párotoknak,hogy nem szeretlek,felejts el miközben még éreztetek a ffi iránt valamit?
2020. jan. 17. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Tapasztalatból mondom, hogy ami szakításkor elhangzik azt nyugodtan osszad el kettővel, mert finoman szólva fele sem igaz. Ha Te vagy az akivel szakítanak, akkor valószínűleg megkapod a magyarázatot hogy miért buktál el és miért nem működött a kapcsolat a szakító fél szerint. Biztosan van benne némi igazság, de aki kifogásokat sorol ahelyett hogy kijavítaná, az már nem szeret, nincs miről beszélni.

Személy szerint nem vagyok híve a szakításkor a hosszú beszélgetésnek lezárásul, mert elrontja azt a pozitív élményt amit korábban megéltünk. Egy gyors búcsú és megy mindenki a saját útján tovább. Nem vagyok annak a híve hogy felelősöket keressünk, mert egy kapcsolat mindig 2 emberen áll vagy bukik.

2020. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, legföljebb, ha a férfi szakít a nővel. De ha a nő szakít, akkor ugye nincs kényszer. Okkal szakít.
2020. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A nö szakíthat "muszájból" is!

Pl: Ha nem akarja lefoglalni a (fiatalabb) férfi életét!

2020. jan. 17. 16:03
 4/23 anonim ***** válasza:

Hát én idősebb nőként, ha fiatalabb párom lenne és valóban jól működne a kapcsolat, nem dobnám ki amíg nem látom azt, hogy magától is menni akar. Majd ő eldönti, hogy lefoglalom-e vagy sem. Amíg mindkettőnknek jó, addig felesleges ezen agyalni.

Szóval szerintem ez csak egy ál-indok volt, hogy nem akar foglalni és tényleg nem szeret már.

2020. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Közel 7 évig voltunk együtt.. neki már nem lehet bizonyos okból gyerek "nem csak a kora miatt" és ez is közre játszott a szakításban. Meg az,hogy állítása szerint neki már nem sok van hátra.. Tehát van valami pszichés vagy mentális gondja a csajnak... vagy a kapuzárási pánik teszi ezt? Persze az is lehet,hogy már nem szeret.. de ennyi idő elteltével már megszeretherett volna mást is már nem? Tehát eleve nem egy harmadik fél miatt szakított velem,mert mai napig egyedülálló és csak a munkának él.
2020. jan. 17. 16:29
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez semmit nem jelent. Én 12 év házasság után váltam el, és nem más pasiért, hanem mert már nem érzetem hogy ez a házasság betölti a funkcióját.

Az egy dolog, hogy neki nem lehet gyereke, de te akarsz gyereket? Ha nem, ezt ő is tudja? Mert akkor nem ez az indok, bármennyire is ebben reménykedsz. Hét év alatt már megunják egymást az emberek, ha nincs ami összetartsa a kapcsolatot.

2020. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki,hogy nekem a boldogság a fontos,de ő olyan okoskodó nő volt mindig aki mindig mindent jobban tud és folyamatosan csak azt vitte,hogy idővel meggondolnám magam úgyis stb..

Valóban semmi nincs ami összekötött volna minket,de jobb így most neki egyedül? Nrm hiányzik neki,hogy átöleljem, az intimitás? Még mielőtt bérki azt gondolná,hogy azóta bizzos van nrki más,elárulom,hogy nincs. Néha beszélünk és vokt ilyenröl is téma. Meg egyébként is csak a munkának él.. na meg szegényke bizonyos nőgyógyászati betegségben is szenvedett.

2020. jan. 17. 18:08
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik neki olyan, akivel nem tudja elképzelni hosszú távon.
2020. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Oké.. de az érzelmeket egy gombnyomásra kilehet kapcsolni? A mi kapcsolatunk nagyon mély volt! És ő már az elején tudta,hogy ez lesz!.. gyakran zokogott is miatta este! Előre látta!
2020. jan. 17. 19:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Milyen gombnyomásról beszélsz? Hét év alatt azért ez lepöröghetett. Nézd, itt mi csak saját nézőpontból adhatunk választ. Miért nem kérdezed meg tőle, miért nem beszélsz vele?
2020. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!