Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nő szakításnál hazudhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő szakításnál hazudhat kényszerből? Létezik kegyes hazugság magyarul?

Figyelt kérdés
Főleg nőktől kérdezem.. mondtátok már a párotoknak,hogy nem szeretlek,felejts el miközben még éreztetek a ffi iránt valamit?
2020. jan. 17. 13:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Mert egyszerűen nem akar velem beszélni.. mintha elakarná vágni a külvilágot közöttünk! Ha írok is neki nem válaszol, vagy ha néha igen,akkor is csak igen/nem, nem válaszolok válaszokat ad! Jaa.. meg azt,hogy szabad akarattal rendelkezik. Olyan lett velem szemben mint egy robot. Érdekes,amikor megtudta,hogy hamarosan menni fogok Hollandiába ki,akkor meg regényt írt rólam,hogy milyen jó ember vagyok,hogy felnéz rám a lexikális tudásom miatt is és,hogy egyáltalán nem örül,hogy megyek mert ez neki olyan lesz mintha már többé nem lennék és nem fog látni soha! De másrészt örül mert talán így elfelejtem ha távol vagyok.

Szerintetek mentálisan helyén van a csaj? De most nagyon hozzá értő választ kérrk trollkodás néllül!

2020. jan. 17. 20:08
 12/23 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le, hogy szeret (nő vagyok), valami segélykiáltást érzek a történetben részéről. Mintha valami lenne a háttérben. Viszont most két hétig tűnj el az életéből, de tényleg, látni fogod hamarosan, hogy igen, hiányzol neki. De most tényleg tedd ezt, még ha nehéz is. Most csak ez segít. Kicsit hagyd magára és a gondolataira.
2020. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Közel egy éve már megtörtént a szakítás, ebben az intervallumban nagyon sokszor hagytam magára hetekre,hónapokra.. ő sosem keredett és soha nem órt rám. Nagy néha rájött valami "front", vagy a fene tudja és TELEFONON felhívott és órákig beszéltünk. Aztán olyanra is volt példa,hogy természetesen én is felhívtam éjszaka és szintén órákat beszéltünk. Közben voltak próbálkozásaim,hogy kezdjük újra.. a válasz az volt,hogy ő nem ér már annyit.. magyarul NEM! Éljem az életemet ő is ezt teszi bla bla..Az egész olyan mintha erővel próbálna elfelejteni és talán neki jobban is sikerült.
2020. jan. 17. 20:40
 14/23 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy nagy a korkülönség?


Szerintem attól félt egész idő alatt, hogy lecseréled új nőre, aki jóval fiatalabb, szebb, tud neked gyereket szülni, és ezért írta, hogy neki már nincs sok a 20-on x éves nőhöz képest. És fél hogy ahogy változnak az évek olyan lesz mint a többi ember, akik nem tudtak mit kezdeni az éveik korlátaival.


De az is lehet amúgy lehet szimplán, hogy nem mond el valamit az egészségi állapotáról, és azért mondott ilyeneket.


Vagy az is lehet, hogy te külföldre mész, és ő minél előbb túl akar lenni a kapcsolaton, mert érzi, hogy ez hosszabb távon kevés lenne. Lehet olyanra vágyik aki minden körülmények között vele van. Fél nem akar magához láncolni, fél, hogy kevés, fél, hogy egyedül marad, mivel biztos vagyok hogy te kb. 10 évvel fiatalabb vagy.

2020. jan. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja és valószínűleg attól a gondolattól is szenved, hogy neki nem lehet gyereke, hogy nem tapasztalhatja meg azt amit az emberek nagy többsége a jó szülők megtapasztalnak, és mikor egyedül lesz, nem lesz mellette senki, ezért inkább minél előbb hozzá akar szokni ehhez az életmódhoz, hogy ne legyen neki nehéz, mert érzi, hogy előbb utóbb te sem maradnál vele, mert tuti biztos vagyok, ahogy írtam, hogy minimum 10 év van köztetek.
2020. jan. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Magyarán nem egy úton jártok. Neked olyan terveid vannak amiről ő nem úgy gondolkozik.
2020. jan. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

14-es!

Totálian precíz megérzésed van! De Az utána hozzászólóknak is..

Igen, én 35 vagyok,ő 48. De olyan nőt kell elképzelni mint Monica Bellucci! Amúgy nem is ez a lényeg..

Igen.. állítlag beteg is,csak nem mondja el. Amikor együtt voltunk,akkor már megtörtént nála bizonyos nőgyógyászati műtét..de hálistennek egyáltalán nem beteg azóta. Sok barátja van a melóhelyen,szórakozik,tanfolyamra is jár.. egyszóval ha beteg lenne,akkor nem lenne ilyen sok energiája szerintem.

Ezerszer mondtam neki,hogy nem érdekel miket gondol,nincs igaza szeretem és kész ez a fontos.. de egyszerüen hajthatatlan volt a gondolatmenetével, mint aki már eldöntötte,hogy így lesz. Mondjuk el is döntötte. A külföldi melós sztori viszonylag friss.. magyarul nem azért változott meg így. És az is zavar legbelül,hogy korábban kedvemre való kis konzervatív nő volt aki nem keveredett soha pletykákba mert amíg velem volt soha nem beszélt egy hímneművel sem. Most meg haverkodik,ismerkedik mindenkivel nyíltan.

Oké..megteheti.. mondjuk egy alkalommal megemlítettem neki,hogy hírbe van egy csávóval,akkor kiakadt,hogy egyáltalán nem igaz, ha valakihez hozzá szól vagy ha együtt mennek a munkába attól még nem lesz vele jóba. Majd hozzá tette,ha lenne valakije se tartozna senkire. Ebben is igaza van. Még kiegészítette azzal,hogy ha nekem esetleg lesz valakim akkor ne mondjam el,mert nem szeretné tudni.

Hm.. de amúgy nem kell senki,mert minden nap rá gondolok.

2020. jan. 18. 06:09
 18/23 A kérdező kommentje:

Jaa.. még eszembe jutott az,hogy azért is nem akarja újra kezdeni velem mert már nem felelne meg nekem.. ő már megváltozott, nem az a régi ember,és ezért nem akar megalázni,ergo szabad ember akar lenni és azt csinálni amihez kedve tartja! Azt mondja rájött,hogy jobb lesz így ő már nem hisz a társkapcsolatokban.

Na ja.. a facebookon meg állandóan a szerelmes posztokat lájkolja.

2020. jan. 18. 06:19
 19/23 anonim ***** válasza:
Tudom mennyire rossz lehet... de nem gondolod, hogy 1 év után, ennyi egyértelmű nem után, el kene felejtened? 😕
2020. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Több mint 5 évig voltunk együtt. Nem lehet csak úgy elfelejteni. Ősszel voltam nála.. a szemében azért még láttam valamit.
2020. jan. 18. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!