Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire megbocsájtható ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbocsájtható ez a tett? Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő. Együtt vannak, ( az most mind egy hogy mióta ) szeretik egymást. De egy idő után a kapcsolatban egyre gyakoribbak a veszekedések, a férfi részéről nincs meg a bizalom a nő iránt, és amikor a nő gyanúba keveredik, hogy megcsalja a párját ( de közben nem történt megcsalás, a nő csak bizonytalan hogy kit válasszon két ember közül ) a férfi szakít a nővel.

Egy kis idő múlva a nő összejön azzal a férfivel, aki miatt szakított vele a párja ( de a szakítás előtt nem történt köztük semmi komoly csak udvarlás volt a férfi részéről ), de hamar rájön hogy ő nem ezt a férfit szereti, ezért ,,szakít” a második férfivel és vissza szeretne menni a volt párjához mert hiányzik neki.

Még nem kereste fel őt, mert fél a reakciójától és a visszautasítástól.

Felhívnám a figyelmet két dologra. Egyrészt arra hogy ezek között az események között kimondhatatlanul kevés idő telt el. Tehát nem hónapokról vagy évekről van szó. Másrészt én nem vagyok szereplője eme történetnek. Én csak egy külső szemlélő vagyok, csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére.

Nektek mi a véleményetek erről?



2020. jan. 27. 13:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Közben vannak fejlemények. A nő felkereste a férfit és megkérte hogy beszéljenek. Kb egy órát beszélgettek és a nő elmondta neki hogy bocsásson meg, nagyon sajnálja, és hogy ő őt szereti. A férfi elmondta hogy ő még mindig szereti a nőt, de a bizalmát teljesen elvesztette, valamint még azt is mondta hogy ebben az egészben ő is hibás, mert úgy érzi elhanyagolta a párját. A férfi kért pár napot, hogy átgondolja a dolgokat. Majd felkeresi a nőt ha van válasza.
2020. jan. 29. 09:32
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezek után még miért találkozott a nővel, de remélem van egy icipici esze és nem fogadja vissza semmi szín alatt.
2020. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok esélyt nem adok akkor se ennek, ha előről elkezdik. Ha elhanyagolták egymást, akkor ez halott, megint oda fog jutni. Utána meg újra jön egy 3., aki miatt bizonytalan lesz a nő, hogy kit válasszon.
2020. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kibékültek és újrakezdik. :)
2020. febr. 3. 08:35
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Férfi vagyok, de én is a nőt hibáztatom, csak nem azokkal a durva kifejezésekkel, amikkel egyesek tették.

Megindokolom: Szerették egymást, aztán egyre többet veszekedtek. Miért is? A férfi azt hitte, hogy megcsalják. Ez nem volt igaz, de "valami van, csak az nem az igazi" - mondta annak idején az ismert orosz humorista Arkagyij Rajkin. Szóval, a nő nem tudott két férfi közül választani. Itt a lényeg: két férfi közül... Az eredeti férfinek nem volt másik nője.

Bizonyára lehettek ott más körülmények is, amikről nem tudunk.

2020. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés már volt itt csak ott a férj hagyta el a feleséget rövid intervallummal vissza is könyörögte azóta magát szerintem
2020. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Együtt vannak még?
2022. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!