Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kellett a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellett a barátommal és most gyötör a lelkiismeretem (? )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a volt páromat, de számomra elviselhetetlenek voltak a körülmények. Elsősorban az előző kapcsolatából született gyermeke és annak anyjának folytonos jelenléte tett tönkre. A párom próbálta enyhíteni, például azzal, hogy sokszor olyankor ment hozzájuk, mikor én amúgy sem èrtem volna rá vele lenni, de a tudat, hogy nem èn vagyok számára az egyetlen sajnos szakításhoz vezetett.

Jól döntöttem? Rossz érzés, hogy emiatt kellett őt elhagynom.


2020. febr. 29. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Számomra önző vagy, mert tudtad, hogy neki van egy gyermeke egy másik nőtől mégis elvártad, hogy te legyél a number one. Ha ezt ő csinálja meg fordítva, tehát neked van egy gyermeked valaki mástól mit csináltál volna? Előrébb helyezed a barátodat a gyermekednél? Ha tényleg szeretted volna akkor elfogadod őt a gyermekével együtt. Valószínűleg mindkettőtöknek jobb így, mert benned nem lesz a tüske, hogy gyerek az első, ő meg találhat valaki olyat, aki mindenhogyan elfogadja őt.
2020. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól értem:,Összejöttél egy férfival,akiröl tudtad,hogy van gyermeke.Ezt vállaltad,és elfogadtad,majd amikor ő igyekezett mindent megtenni,hogy ez téged még csak ne is zavarjon,te szakítasz vele.

Magyarán jól cserben hagyod.


Hát ,így summásan összefoglalva,és innen nézve,azthiszem,hogy nem döntöttél jól!


Azaz szerintem ő járt jól.Mert hosszútávon ,bármilyen megoldandó probléma esetén te otthagyod.

2020. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Jól.
2020. márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha úgy érzed boldogabb leszel nélküle (nem most, amikor szomorkodsz, hanem ha elfelejted), mint vele voltál akkor jól döntöttél, akkor is, ha önző vagy. Mindenkinek egy élete van, természetes, hogy arra törekszik, hogy boldogabb legyen. Más lenne, ha te gyereked lenne és ott hagytad volna, de nem ez van, neked ebben a történetben nincs felelősséged. Tudtad, hogy van gyereke. És? Megpróbaltad, nem ment. Ejnyi.
2020. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!