Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a párommal hogy ne legyen baj és ne annyira sérüljünk? 👇

Figyelt kérdés

Szóval együttvagyunk lassan 2 hónapja és nem az akinek mutatja magát szép lassan kiderültek róla dolgok amik bizony nem jó dolgok, de én mostanra már megszerettem és ő is pont tegnap vallotta be hogy már többet érez, jól megvagyunk szeretek vele lenni, hosszútávon tervez velem én is így terveztem addig amíg megnem tudtam a piszkos titkait, így nem lehet vele komoly kapcsolatot tervezni mert rossz ügyei vannak amivel engem is bajba sodorhat, ő tényleg rossz fiú, már hazudott nekem, átvert egyszer mástól kellett megtudnom az igazságot, és hát van köztünk 21 év is, de mégis szeretem és úgyérzem ha szakítani fogok vele nagyon fájni fog, hiányozni fog egy rész a szívemből.

Ő mindig kéri soha ne hagyjam el, szüksége van rám, komolyat tervez, ha elhagynám vmi nagyon rossz dolgot tenne ami miatt bizony megalapozná a jövőjét...

Nagyon megtörne

Mit tegyek? Hogy csináljam?😢😩



2020. márc. 16. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kapcsolat az ismerkedés, ha 21 évvel idősebb nálad, akkor minden probléma nélkül meg kell értenie, hogy te nem vele tervezel. Nem fog megtörni, és ha hülyeséget csinál, azt nem miattad teszi.
2020. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap lófax,ne vergődj már 😅
2020. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs senkim és jelenleg ő az aki szeretet ad és törődik velem
2020. márc. 16. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, árva vagy? Vagy elhagytak a szüleid?
2020. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Családoddal mi a helyzet?
2020. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jobb, ha tudsz róla, kérdező, hogy nagyon veszélyes helyzetben vagy, és jobb lenne, ha menekülnél, mert ez a kapcsolat hamarosan el fog jutni abba a fázisba, amikor fizikailag bántalmaz, csak akkorra úgy intézi, hogy teljesen ki legyél neki szolgáltatva, és ne legyen hova menekülnöd. Most még talán nem késő.
2020. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6. Ezt kifejtenéd bővebben?

Családom majdnem 4 órányira tőlem, egyedül vagyok egy nagyvárosba

2020. márc. 16. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvasd VÉGIG ezt a cikket. Ne legyen igazam, de az, hogy írtad, hogy külső forrásokból kiderült, hogy teljesen más, mint akinek mutatja magát, nekem már durva vészjel.

2020. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég ijesztő, amit írsz. Hogy egy 21 évvel idősebb férfi mit akar tőled, az nem a mi dolgunk. De hogy kettő hónap alatt eljutottatok oda, hogy ha nem is egyenesben, de fenyeget... Ha rossz dolgot tesz magával, az az ő baja - bár szerintem ez csak érzelmi zsarolás. Mindenkinek egy élete van, és ha te nem akarsz vele lenni, akkor nem leszel vele. Szépen lennénk, ha kötelezően azzal kellene együtt lennünk, aki annyira szeretné, hogy állítása szerint még kárt is tenne magában. Amúgy nem is pontosan értem, mit tervez tenni, ami megalapozza a jövőjét. Szerintem menekülj tőle mihamarabb.
2020. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hazudott neked, érzelmileg zsarol, rossz társaságba keveredett (ezt veszem ki a kérdésedből), kétes ügyletei vannak... Röviden: erkölcsi hulla.

Lehet, hogy maga is belátja ezt, ezért jó útra akar térni, ehhez találta meg benned a segítő támaszát...

Ettől függetlenül, azt ajánlom Neked, hogy ne akarj a támasza lenni, mert nagy bajba sodródhatsz... Ha változni akar - keressen fel arra szakosodott szakembert!

Egyszerűen tedd meg a megfelelő kijelentést és pápá!

2020. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!