Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy hete szakítottunk. Lemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete szakítottunk. Lementett közös fotóinkat szeretném tőle elkérni. Írhatok neki, ha ő nem keresett azóta? Nem akarom zavarni.

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 15:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
16%

Megdobbentem a valaszokon. Csak azert, mert valami le van zarva, meg nem meg nem tortent. Mellesleg sajat magadat is latni szerethetned.

Mindenkeppen irnek. Csak a felelmem az lenne, hogy vagy torolte, vagy nem akarja elkuldeni neked. Bar nagyon civilizalatlan dolog lenne.

Irjal, es remelem, sikerul a kepeidhez hozzajutnod.

2020. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nincs szükséged rájuk! Régebben én is megtartottam a képeket, volt, hogy vissza is néztem őket, de teljesen felesleges volt. Utólag már nehéz belelátni azt, amit akkor éreztél vagy érezni véltél és már emléknek sem szépek. Ami van, azt is töröld a pi..ába, jobban jársz.
2020. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 opened paradise ***** válasza:
100%
Alapból nem lenne baj, ha vissza akarsz kérni valamit, ami a tied, de a képek csak rontani fognak a helyzeteden. Csak fájdalmat okoznak. Inkább próbáld meg elfelejteni.
2020. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell felejteni, egy hete volt, ott még bármi lehet, honnan tudjátok, hogy a másik nem pont ilyeneket érez. A párja volt miért ne kérhetné el? Akkor látszik majd mi a jelen szitu?
2020. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 opened paradise ***** válasza:

Persze, az lenne a legjobb. De én magamból kiindulva, csak akkor mondom, hogy szakításról van szó, ha az már visszafordíthatatlan.

Ha látna rá esélyt, akkor szerintem a kérdés is másról szólna.

2020. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Írtam neki, aztán lesz ami lesz.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat,tanácsokat!:)

2020. márc. 21. 21:08
 17/39 anonim ***** válasza:
Mi történt? Válaszolt?
2020. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Nem válaszolt semmit.

Pedig békében váltunk el.

2020. márc. 22. 17:01
 19/39 anonim ***** válasza:
Ismét sikerült egy olyan kérdezőbe futni, aki azt várta, hogy a döntését előzetesen erősítsük meg. Mindenki mondta (egy kivétellel), hogy ne kérd el. Egyvalaki mondta hogy nyugodtan kérd el és te elkérted. Napon belül nem válaszolt, pedig békében váltatok el. Ez olyasmi mint amiatt panaszkodni, hogy lábon lőtted magad.
2020. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Nem baj, te megtetted azt amihez sokan gyávák és csak sírnak évekig. Most ne írj rá, várj türelemmel. Tudom nehéz, de ez a legjobb most, békén hagyni, hiányozni fogsz neki, nyugi :). Most várj keresni vagy válaszolni fog... tapasztalat :)
2020. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!