Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy hete szakítottunk. Lemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete szakítottunk. Lementett közös fotóinkat szeretném tőle elkérni. Írhatok neki, ha ő nem keresett azóta? Nem akarom zavarni.

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 15:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
51%
Nem fogod zavarni. Ha valaha is kicsit fontos voltál neki, megérti, nem lesz lekezelő veled; vagy ilyesmi. Ha meg nem lesz jóarc, akkor nem kár azokért a fotókért.
2020. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
51%
*tehát írjál neki bátran.
2020. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki ezt a kérdést,

mert nem voltam még ilyen helyzetben.

Kíváncsi voltam mások tapasztalataira,valamint gondoltam hátha kapok véleményt,tanácsot.

Amiket köszönök.

Arra nem számítottam,hogy nem fog visszaírni.

2020. márc. 23. 18:10
 34/39 anonim ***** válasza:
51%
:(
2020. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
68%
De!!! Legalább te megtetted és ebben semmi rossz nincs!!! Legyél büszke magadra, hogy megtetted amit sokan nem mernek. Nem válaszolt? Na és?! Te mégis egy teljesen normális lelkületű és bátor ember vagy és abban, hogy megkérdezted nincs semmi baj, sőt irigyellek és irigylem az exed, hogy ilyen párja volt! Bár az én exem is ezt tette volna :(.
2020. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. márc. 23. 21:01
 37/39 A kérdező kommentje:

A mai napig nem írt vissza.

Pedig nem könyörögtem az üzenetemben,

csak a képeket kértem el.

Köszönöm még egyszer a tanácsokat!:)

2020. ápr. 16. 11:59
 38/39 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnálom :(

Legalább tudod h milyen ember

2020. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Amugy ez tenyleg fura. Egy kivetelevel minden exemmel baratok maradtunk, de az az egy is barmikor ideadna a kozos kepeinket. Nektek ez nem alap, hogy megmarad a beszelo viszony?


En is elkertem volna (el is kertem parszor tenyleg), bar nem ilyen hamar, hanem amikor mar tulleptem rajta.

2020. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!