Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elviselhetetlenül fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlenül fájdalmas szakítást ti hogyan éltetek túl?

Figyelt kérdés

Igazából csak kis "megnyugtatást keresek" :) hogy van kiút. nekem most lett vége a 6 éves kapcsolatomnak, ami első volt, úgy hogy én még mindig szeretem őt szinte a legjobban... És akkora a fájdalom amit most érzek, hogy leírhatatlan.

Folyton sirok, bárhol elkap a sírógörcs, fizikailag fáj a mellkasom, nem tudok enni/inni, aludni.... Borzalmas. Ugye van kiút, más is élt már át ilyet?


(tudom, barátokkal kell lenni, hobbit találni, stb. De az elején ez így most nagyon nehéz)


2020. ápr. 1. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dolgozni kell vagy valami hasznosat
2020. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Idő, idő, idő. El fog múlni ebben biztos lehetsz csak ki kell várni. Addig tényleg érdemes sokat beszélni róla, és próbálj ki új dolgokat.


Amit mindenképp kerülj az hogy az érzelmeid belerangassanak vele vmi kavarás a vagy hasonlóvá mert az csak nyújtani fogja.

2020. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia! Teljes mertekben leirtad, hogy ereztem magamat 4 evvel ezelott. Mindenki maskepp dolgozza fel a gyaszt. En eleinte nagyon padlon voltam, sirtam, ki se akartam menni a szobambol csak egyedul szomorkodni es hianyolni az elvesztett paromat. Ezt csinaltam kb masfel 2 hetig. Anyukam nagyon cuki volt velem ez ido alatt es vegul sikerult kicsit kimozditania. Elmentunk setalni, beszelgettunk. Sokat segitett hogy kimondtam vegre mennyi mindent erzek. Ujabb egy het mulva mar egy baratnomet is athivtam vele is sokat beszelgettem, ez is jol esett es rajottem hogy az nem megoldas ha elzarkozom mindenkitol. Ugyhogy elkezdtem egyre tobbet es tobbet talalkozni a barataimmal, sok helyre mentunk, es lehetosegem nyilt megismerni fel evvel kesobb a jelenlegi paromat. Mellette jottem ra, hogy lehet hogy az elvesztett parom volt az elso igazan nagy szerelmem, de azzal, hogy o elhagyott engem lehetosegem nyilt ra, hogy egy meg csodalatosabb emberrel eljem az eletemet. Valoszinuleg idovel rad fog talalni az az ember aki ujra kepes lesz majd erzeseket kivaltani beloled. Kitartast!
2020. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Idő, idő, idő. Az is segít, ha közben megtöltött tartalommal a napjaid. Hidd el, rengetegen áétestünk ezen, leszel még boldog, csak győzd kivárni :)
2020. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!