Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Kb fél éve együtt vagyunk egy nálam 10 évvel idősrbb férfival, én 19 vagyok ő 29. Egyik barátnőm mostohatestvére ezáltal ismerkedtünk meg. Mikor összejöttünk mindrn jól ment nagyon szerelmes lettem és úgy éreztem hogy ez végre viszonzott. Aztán januárban elkezdett furán viselkedni amiből én leszűrtem hogy még nincs túl az exén akivel makdnem 8 évig együtt volt de a csaj ott hagyta többször is. Aztán márciusban közöte velem hogy rájött hogy még nincs túl az exén majdnem szakítottunk is de akkor úgy döntöttünk hogy megoldjuk együtt, én segítek neki. Viszomt mostanában alig akar velem lenni,nem beszél velem messengeren sem,otthon van és depressziózik,iszik és dohányzik az exe miatt. Nem tudom hogy mit csináljak mert nagyon szeretem minden hibája ellenére is,soha nem éreztem még így senki iránt,bízok benne tisztelem őt,megértem és valahol mélyen hiszek benne hogy jobb is lesz csak ez most elveszett. Nem tudom mi tévő legyek.
2020. ápr. 5. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon fiatal vagy még. Annyi de annyi férfi van a világon, akinek te lennél a világ közepe. Adj esélyt nekik. Értem hogy szereted, és tudom amikor szerelmi bánata van valakinek, az utálja ezt a mondatot, de nagyon igaz. MINDIG jön másik. 33N
2020. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizol miert akarsz szakitani?
2020. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia kérdező,hasonló az én helyzetem,mint a tiéd...sajnos megértelek és én is gondolkodok a szakításon,de nagyon szerelmes vagyok. De ahogy 1-es is írja biztosan sok másik férfi lenne akinek mi lennénk a világközepe...

Ráadásul az én barátom csak 3 évig volt exével és elvileg barátom hagyta ott...ő is inkább magában depizik...azt mondja idő kell neki,lesz ez jobb is stb. De úgy érzem nem ezt érdemlem...ráadásul ezt az elején nem is közölte velem csak később,hogy amúgy ő frissen szakított a csajjal és folyton rágondol.

2020. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azonnal szakítanék! 25/L
2020. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Mindig jön másik"... csak győzd titokban tartani hányan voltak. 😃

33/f

2020. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem nézném ezt el, nagyon megalázó szerintem. Azonnal szakítanék.
2020. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!