Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás vírus idején?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vírus idején?

Figyelt kérdés
Valószínűleg szakítani fogunk a barátommal 11 év után... Együtt is éltünk, szóval most külön fogunk költözni, de borzalmasan érzem magam. Főleg most, hogy nem tudok senkivel sem találkozni, dolgozni sem járok, így tényleg az lesz, hogy otthon, a négy fal között leszek egyedül és siratom az egészet... Hogy lehet így átvészelni?
2020. ápr. 30. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb embernek sikerülni szokott, reméljük, neked is fog.
2020. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vírus ideje elōtt is sokat ismerkedtem interneten keresztül, ez idōben is megoldást jelenthet.. a rosszabb esetben.

Jobb esetben még így is van, aki a találkozásba is simán belemegy, nem ózkodik ettōl.

2020. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attol, h baratok koze mesz meg meg kell gyaszolni egy kapcsolat veget... Neked igy legalabb tisztessegesen meglessz ez a folyamat kulonben csak latszat lenne!

Mikor szakitottam munkaba es haverokba (menekultem) de utol ert a veszteseg erzet engem is!

2020. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!